Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Szerintetek melyik lehetőséget...

Szerintetek melyik lehetőséget válasszam szilveszter estére?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és szilveszterezni kettő, illetve esetleg egy harmadik lehetőségem van.

1. Bál a lakóhelyemen.

A szüleim lennének itt, az ő barátaik, korombeliek nem igazán. A korosztály a huszonéves házasoktól az öreg házaspárokig terjednek, illetve lesznek kicsik, 3-12 évesek. Régi osztálytársaim közül páran talán eljönnének, ha megkérném őket. A vacsora nagyon finom lenne, utána egy bulis bál, és kiöltözhetnék, illetve nem kéne utazgatnom.

2. Ide-odamegyünk a városban a barátnőimmel.

Ez egy sokkal szórakoztatóbb lehetőség, de azért a bálon is jól érezném magam. Ez lenne az első szilveszter, amikor elengednek valahova. A barátnőimmel lennék, iszogatnánk is, persze mértékkel, és egyik helyről a másikra mennénk. Biztos nagyon jól éreznénk magunkat, sok új emberrel találkozhatnék, ismerkedhethetnék. Csak utazgatnom kéne, valamint anyukám nem engedné, hogy kiöltözzek, nem értem, miért, hiszen mindenki csinosba vágja majd magát.

3. Diszkó másik társasággal

Ez is egész jó lehetőség, kiöltözhetnék, kulturáltabb, táncos szórakozás lenne, itt is lennének új emberek. A társasággal csak annyi a bajom, hogy kevésbé jó barátnők ketten, a többi részét nem igazán kedvelem, ezért ez van legkevesbé latban.

Az második és harmadik lehetőséggel egyértelműen lemondanék a vacsoráról, amit bánnék, de azért azok is jók.

Ti melyiket választanátok, szerintetek hova menjek majd?



2015. dec. 21. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
vacsora után diszkó XD
2015. dec. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Hát a lehetosegek: 1= csalad,rokonok-veszelytelen

2=baratnok-elso foku veszely

3=baratnok,pasik-eleg veszelyes

Rajtad áll melyiket választod.:)

2015. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, én is gondoltam variálásra, de az utazás miatt nem lehet.

Várom még a válaszokat!😄

2015. dec. 21. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én az elsőre mennék, főleg ha osztálytársakat is rá tudnék beszélni

sose szerettem egy rideg klubban, a családtól távol tölteni a szilvesztert


18/l

2015. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elsore mennek.
2015. dec. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én biztos, hogy a másodikra mennék. Amúgy nekünk is ilyesmi lesz a programunk kicsi házibulival 11-ig.

15 éves koromig családdal töltöttem szilvesztert. Az óta barátokkal csak annyi különbséggel, hogy akkor még nem ittam. Hidd el jól éreznéd úgy magad és ha van egy kis eszed semmi veszély nem lenne.

2015. dec. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a harmadikat választom, tehát diszkóba megyek.😃
2015. dec. 28. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!