Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érhető amit érzek vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érhető amit érzek vagy sem?

Figyelt kérdés
Eddig csak mindenkitől a hideget kaptam,az ex barátom meg is vert.Tudom,hogy nem szabad az ilyenekkel foglalkozni de akkor is fáj a régi emlék amit probálok feledni.Már régóta beszélgetek egy fiúval akivel többek vagyunk mint barátok csak én félek vele találkozni.Mégpedig azért félek,hogy mi van ha újra csalódok nem szeretnék még egyszer összeroppani. Ő bátorít meg minden,de akkor is parázom probálok neki hinni de nagyon nehezen megy a múltam miatt.Szeretnék vele találkozni de borzalmasan félek,hogy mi lesz ha nem tetszem neki meg ilyesmi.Bizonygatja,hogy mennyire jó lesz a tali meg ilyenek de én kételkedek benne és nem szeretném elveszíteni.Bántó kommenteket nem kérek.!
2016. jan. 31. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökre érthető. :) Szerintem próbáld meg. :) Ha nem tetszel neki, jön helyette másik. :) És nyugi. Ha hiszed hogy minden jó lesz, akkor jó is lesz. :)
2016. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mond azt neki hogy teccesz es mar minden jo lesz csak mindent meg kell probalni.
2016. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen ne írd,hogy teccel falra mászok tőle! Tanuld már meg leírni helyesen azt a szép magyar szót.!
2016. jan. 31. 18:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is teccik ez a szó. :) Szeretem mondogatni. :)
2016. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor mondogasd máshol mivel semmi köze a kérdéshez.!
2016. jan. 31. 18:54
 6/6 anonim válasza:
Ez a hangnem nem teccik nekem.
2016. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!