Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel régóta ismerjük egymást többet érzünk egymás iránt puszta barátságnál. Most fogunk találkozni ő állítása szerint akar velem talizni,de én nem úgy érzem mintha nagyon szeretne.Úgy érzem,hogy csak egy púp vagyok a hátán ő igyekszik,hogy ne ezt érezzem de sokszor nem törődöm vissza se válaszol utána pedig el lát kedves szavakkal.Sose volt még barátnője lehet azért nem tudja milyen döntéseket hozzon,hogy kell bánni egy lánnyal. Összezavarodtam,nem tudom találkozzak -e vele én szeretem azt mondta,hogy talin tudná ki mutatni rendesen a szeretetét de nem tudom,hogy ez jó ötlet-e.Nem akarok vele játszani de elvagyok kenődve és nem tudom,hogy mit tegyek.Bántó komenteketet nem kérek.
2016. jan. 31. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, adj neki egy esèlyt, abból gond nem lehet! Amit már említettèl fent, hogy nèha nem úgy viselkedik, ahogy kène, szerintem is csak azèrt van, mert mèg nem volt barátnője! Drukkolok hogy minden rendben menjen! Sok sikert! :)
2016. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!