Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most tényleg ilyenek a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ilyenek a mai fiatal fiúk?

Figyelt kérdés
Rám írt egy srác csak úgy random,hogy tetszek neki meg minden.Erre elkezd érdeklődni a szűzségem felől ami miatt alapból már nem volt szimpi mivel ez a magánügyem.Írta,hogy ne legyek annyira szégyelős mondjam már.Utána pedig,elkezdi ,hogy benne lennék valamibe?Mondom nem mivel tudtam,hogy arra céloz.Elkezdi,hát akkor nem kell olyan komolyan venni,nyalogathatom neki a nyalókáját is.Jól elküldtem melegebb éghajlatra utána meg ő kezdett el fikázni,hogy nem is vagyok annyi amennyinek elmondom magam.Szépen letiltottam.Most tényleg ilyen gusztustalanok lennének a mai fiúk?Nincsen egy normális köztük,csak ilyen barmok?
2016. febr. 1. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Majdnem mind ilyen állát. Ameyik meg eleinte nem ilyen, az meg utána változik ilyen állattá. Sajnos ez a mai szint. Csak megfektetni aztán otthagyni. Persze vannak normális fiúk, de úgy kell őket keresni mint szemétben az aranyat. De sok sikert az élethez, meg ezekhez a lényekhez...
2016. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alpári bunkók mindenhol vannak,facebookon meg aztán pláne...Rengeteg a normális fiú,de ők a legtöbb esetben nem facebookon írják meg hogy tetszel nekik hanem személyesen próbálják...
2016. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2-es vagyok:16/f
2016. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hol ismerted Meg??
2016. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Néha szégyenlem, hogy ebbe a korosztályba születtem ;_;. Hát igen, vannak ilyenek, és ilyeneket szinte napi szinten hallok. Máskor amikor megkérdezi az első ilyen szüzes, vagy bármilyen kérdését, csak tiltsd le. Ha meg már eleged van az ilyenekből szívasd meg, és hívd el egy találkozóra, ahova nem mész el.... Majd 1 óra várakozás mellett lesz ideje gondolkodni hogy milyen hülye. 17/f
2016. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell idegenekkel írogatni.

Egyébként nem mindenki ilyen.

2016. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt,hogy mit akar tőlem honnan ismer.Csak megkérdeztem tőle,hogy honnan ismer és ezeket válaszolgatta.
2016. febr. 1. 11:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen sose jutott eszembe. Nem is latom ertelmet... De amugy ja, tobbsegben ilyenek. 14/F
2016. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo a szuzesseg nalam is kerdes lenne csak nem szoktam feltenni mert ha valaki szuz az nalam + pont! Amugy a lanyokkal normalis vagyok attol fuggetlenul es sose hallottam magamrol hogy bunko lennek a lanyokkal sott meg a pletykasok sem terhesztenek rolam ilyet pedig sok mindent hallottam mar de ilyet nem :) jo persze a te helyzeted mas mert o radirt es megkerdezte amit alapbol nem tennek de meg folytatta is amit meg plane
2016. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Hát nézd... Én 21 éves vagyok, volt egy lány, aki nagyon tetszett, úgy éreztem, hogy hiába 14 éves, érettebb a koránál... Mikor kiderült, hogy egy két lábon járó, szexéhes ribóca, aki folyton dugni akar, és nekem is felajánlkozott, elküldtem melegebb éghajlatra, egy vaskos "kritika" (enyhén fogalmaztam) kíséretében. Keress idősebbeket. Ez a legenda, hogy az idősebbek csak megdugnának nem feltétlen igaz, mert a zsebhokista, hormonhergelt kissrácok azok, akiknek folyton áll a farkincájuk.
2016. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!