Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert jonnek be a 25-31 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert jonnek be a 25-31 eves pasik?

Figyelt kérdés

Nyaron kavartam egy 28eves pasival es azota ugy erzem,hogy inkabb olyankoruakkal lennek. Ez miert lehet normalis gyermekkorom volt apumat imadom de apalanya szeretettel nyugi. Szoval nem ilyen apakomplexus dolog van a dologban. 25-31 eves pasik ti mit gondoltok. Kezdenetek ilyen 16-17 eves lanyokkal? Mondjuk tobbre is tehat kapcsi vagy kavaras vagy egyeltalan ra se neznetek ugy? Szerintetek ez sok korkulombseg?


Koszi a normi valaszokat!

Esetleg tapasztalatok fiuk lanyok akiknek volt ilyen kavarasa vagy kapcsija. Nagyon koszi.


16L



2016. jan. 17. 01:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ahogy fogalmazol, még bőven egy kislány vagy ... egy idősebb pasi, feltéve ha épeszű, maximum szexuálisan használna ki szerintem ...

nyilván az apakoplexusról rengeteg ismereted van, azért zártad ki ilyen egyértelműen

2016. jan. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Én 25 vagyok. Kezdenék fiatalabbal. De persze egy értelmes határon belül. 16év az pont a határ. Lehet egy 16éves lány elég érett, persze általában nem azok de van kivétel. Nem hinném hogy ez beteges. Ugyanaz mint aki a milfekre bukik, csak fordítva. Nyilván fontos hogy a törvényi határokat ne lépjük át. Csak pár év kell és már is nem lesz beteges az a 8-10év korkülönbség. egy 20-30hoz senki nem szólhatna egy rossz szót sem.
2016. jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért nekem is. Érettebbek, férfiasabbak, mint a kortársaink. Határozottak, céltudatosak, míg a tizenéves fiúk nagy része azzal sincs tisztában, az élet bármely területén mihez kéne/szeretne kezdeni... Nem beszélve a kinézetüktől. Normális, hogy ennyi idősen kisfiúsak, de még rátesznek egy lapáttal a mai nevetséges "divatot" követve... Nem minden fiatal ilyen, de a többség sajnos igen. Aki egyéni tudott maradni, nem ragadta el ez a hullám, róluk persze másképp vélekedem, de engem akkor is jobban vonz egy felnőtt.

A korkülönbség a számokat nézve soknak tűnhet, és a legtöbb ilyen korú lány sem tud sok dologban eleget nyújtani egy felnőtt férfinek, de adódhat olyan eset, ahol mindkét egyén eltér valamiért a saját korosztályától. Nem a kor számít, hanem az, hogy valaki mit élt meg.

Volt egy 2,5 évig tartó kapcsolatom egy nálam jóval idősebb pasival, a korkülönbség egyáltalán nem érződött. Végül olyan dolgok miatt mentünk szét, amiknek az égvilágon semmi köze a korunkhoz... Azóta ismét van egy hasonló kapcsolatom, a korra nézve. :D Elég frissnek mondható még(nagyjából 3 hónap), de nagyon jól alakul, az elejétől kezdve.

Ezek az én tapasztalataim... Nem akarok senkit sem arra bátorítani ezek után, hogy hajtson 10-20 évvel idősebb pasikra. Észnél kell lenni, nem elég ha valaki azt hiszi magáról, hogy milyen "érett". Az élő példa itt van, hogy nem minden idősebb pasi csak szexre használ egy fiatal csajt, de azért elég szép számban akadnak olyanok. Nem mindegyiküket ítélem el. Ha a lány azért nyomult rá, hogy a barátnői előtt "menő" legyen, meg is érdemli ha ilyen módon térítik észhez...

Na, eleget dumáltam, remélem segítettem. :P

17/L

2016. jan. 17. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Tuti nem kezdenék 16 éves kislányokkal. 27F
2016. jan. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én kezdenék, de sajnos túl fiatal volnék. 23/F
2016. jan. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Hogy a fenébe ne? Mindig a tinik voltak a gyengéim :P Az nem is férfi aki nem néz tinicsajokat :)
2016. jan. 17. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
A fogalmazásod alapján 12 se igen vagy. Ezért nem kezdenék veled. Még ha lepontoznak is.
2016. jan. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Vivi,te vagy?:D
2016. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem vagyok 'idős pasi' (18f), de szerintem ez nem egy ritka eset. Nekem a legjobb barátnőm már 2 éve van együtt egy most 29 éves sráccal, a lány most lett 18.


Az a helyzet, hogy egy ilyen kapcsolat szerintem akkor tudna működni hosszabb távon, ha mindkét fél kicsit eltér a korától mentális érettség tekintetében, a lány érettebb, a srác viszont nem annyira, nem akar még családot egy ideig, stb. Az előbb említett esetben is ez a helyzet, a sráccal mi nagyon jó barátok lettünk, és látom rajta hogy kicsit megmaradt 20-22 évesnek.


Egyébként van erre fordított eset is, nekem egy évig volt 24 éves barátnőm, aztán sajnos külföldre ment dolgozni, és onnantól már nem nagyon tudott működni a dolog.


Szerintem az egyetlen dolog, amire figyelj oda, hogy vajon csak egy könnyen elérhető szextárgyként kellesz neki, vagy többet akar. Ha nem elvakultsn gondolkodsz, szerintem könnyű észrevenni. :)

2016. jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%

Dugtam 16 éves csajt 28 évesen, jó volt.

Most is szívesen megtenném újra.

30/F

2016. jan. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!