Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez normális ne aggódjak ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ne aggódjak ilyen csepp dolog miatt?

Figyelt kérdés
Találkozni fogok egy fiúval akit már régóta szeretek és ő is engem.Ő sétálni szeretne elvinni és közbe beszélgetni.Én felajánlottam neki,hogy menjünk inkább állatkertbe mivel nagyon szeretem az állatokat és közbe vele is lehetek tökéletes időtöltés.Csak ezzel az a gond,hogy ő szegényebb családból származik és mindent nekem kéne fizetnem .Tudom,hogy én ajánlottam az állatkertet de az nem gáz,hogy mindent a lány fizet?Ha lehetőség nyílna rá akkor elmennénk egy,cukrászdába inni egy kávét vagy enni egy sütit de azt is nekem kéne fizetni.Nem arról van szó,hogy szégyellem őt csak régi szokás szerint a randikon legtöbbször a fiú szokott fizetni a mi esetünkbe pedig kényszer helyzet,hogy én fizessek.(: Nekem a gatyám rá menne,neki meg annyi dolga lenne,hogy érezze,jól magát velem.
2016. febr. 1. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldönteni.
2016. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb menjetek olyan helyre ahol nem kell fizetni! Te se keresel penzt o sem es a szuleitek sem tudjak finanszirozni... Sajnos tudom milyen amikor sakkoztam a penzemmel hogy ha lemegyek a bnomhoz mibol fogok visszajutni... Sajnos ez igy van... De remelem jol erzitek majd magatokat! :)
2016. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem olyan helyre kéne mennetek ahol nem kell fizetni. neked is és neki is kellemetlen lenne az ha te fizetnél. persze ezt neked kell eldönteni
2016. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mondta, hogy sétálni menjetek, mert az nem kerül semmibe.

Mivel nincs pénze, ezért nem várhatod el, hogy az állatkertbe vigyen.

Az is érthető, ha neked nincs annyi pénzed, hogy kettőtöknek elég legyen.

Állatkertbe majd menjél egy barátnőddel vagy a szüleiddel.

2016. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben.(:
2016. febr. 1. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, 20 éve tényleg az volt, hogy mindent a fiú fizetett. Ma már szerintem az elvárható alapfelállás a felezés lenne, 21. században vagyunk, férfi-női egyenlőség.... ugye milyen sz..r érzés, ha 4-5 randira rámegy egy kisebb vagyon mert te fizetsz mindent?

Persze azért még én is felajánlom mindig férfiként, hogy fizetem, de az esetek többségében ragaszkodnak a nők a felezéshez, nagyon helyesen.

2016. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát fizetheted, valószínű ha lene pénze akor ő fitené a tiedet is..
2016. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!