Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismertek valami Tini ismerkedő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek valami Tini ismerkedős oldalt?

Figyelt kérdés
A facebookon kívűl, ahol vannak 14-15 évesek is pl?
2016. febr. 1. 18:12
 1/8 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy?
2016. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Utca(.hu)

Mondanám hogy játszótér.hu, de ott már nem, előbb találsz valakit a detoxiálón, illetve tudom még ajánlani a kocsát.. :')

2016. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések
2016. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A GYK. társkereső is???
2016. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyk nem társkereső
2016. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
chat avenue:teen chat én itt barátokat szereztem hihetetlenül jó fejek.De ismerek itt egy olyan fiút aki nagyon jól összebarátkozott egy csajjal most meg már eggyütt vannak.(ausztrálok)Nekem az összes barátom ezen az oldaln chatel.De csak 13-19 évesek mehetnek oda.
2016. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2016. febr. 4. 16:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Hotdog
2016. aug. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!