Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ismerkedős szövegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedős szövegeket ismertek?

Figyelt kérdés
Jöhet minden, csak sértő ne legyen, minél kínosabb, annál jobb :D
2015. nov. 4. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Betanult szöveggel esélyesebb, hogy beégsz, mint hogy sikered lenne.
2015. nov. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam mindig a "van kedved ismerkedni?" lesz kínosság szerint a #1.
2015. nov. 4. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem jók a batanult szövegek.:)
2015. nov. 4. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Clark Kent.. ***** válasza:
76%

Na, akkor tisztázzuk a dolgokat...


1. Tök mindegy, mit mondasz, mert a hangsúly azon van, hogyan mondod. Akár mondhatod a legkirályabb szöveget is, ha a testbeszéded az ellenkezőjéről tanúskodik arról, amiről beszélsz, nem fogsz sikert elérni.


2. A betanult szövegekkel - ha értelmes - nincs semmi gond. Én is alkalmaztam már olyat. De ott nagyon fontos az előadás. Ha nem tudod rendesen előadni a szöveget, és úgy hangzik mint egy monoton felolvasás, semmi értelme nem lesz.


3. A "van kedved ismerkedni" stílusú szöveget felejtsd el. Ezek ugyanis engedélykérő szövegek, amivel magadat alacsony színvonalú pasasnak tünteted fel. Egy vagány csávó nem kér engedélyt egy tök idegen csajtól. Ha mindenképpen úgy akarod kezdeni az ismerkedést, hogy a tudomására hozod egyből, hogy mit szeretnél, akkor egyszerűen menj oda hozzá, mutatkozz be, mondd el hogy bejön neked. Ha szimpatikus vagy neki, akkor fog veled beszélgetni.


Sok sikert.

2015. nov. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hozzam egyszer pl 1 rendezvenyen ugy jott oda egy srac, h en is elvesztettem-e a tarsaim, szoval tartjuk-e egymast. Eddig ez tetszett a legjobban :)
2015. nov. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

- Jössz táncolni?

- Meg hát!

2015. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon szép és jó, hogy próbáltok tanácsot adni és segíteni, de én tényleg csak a szövegeket szeretném összegyűjteni...

"minél kínosabb, annál jobb"

2015. nov. 4. 13:41
 8/8 Clark Kent.. ***** válasza:

Akkor olvasd el:


Neil Strauss: A játszma.


Ott találsz szövegeket is.

2015. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!