Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok egy ilyenfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok egy ilyenfiúval?

Figyelt kérdés

Külső :179 cm magas vagyok barna hajam és szemem va.

Macis testalkatom van (izmos vagyok csak van pocakom)


Belső : őszinte vagyok de kicsit visszahúzódó csak oolyan buliba megyek el ahol a barátaim is ott vannak. Mások azt mondják hogy vicces vagyok.

Nem szeretek verekedni szerintem felesleges de érdekel a harcművészet

Animéket is sokat nézek


16/f



2016. febr. 3. 06:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ên nem .

16/L

2016. febr. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
No
2016. febr. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
'Macis testalkatom van ' - azaz? Mert 'macis' lehet a 90 kilo is, meg a 130 kilo is...
2016. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az anime nálam kizáró ok.
2016. febr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Attól hogy valaki animéket néz attól még nem kell elítélni. Vannak olyan animék amik nem ilyen aberrált témákat feszegetnek, hanem mély gondolatokat indít el az emberben. Bár igen kétlem hogy 16 évesen ilyeneket néznél.

Minden esetre ha valaki dagadt és nem betegségből akad a problémája, akkor egyszerűen csak hanyag, nem vigyázik magára. Ezért szoktak a husisabb emberek rosszabb esélyekkel indulni.

2016. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, 4-es vagyok. Nem azzal van bajom, hogy macis, szerintem ad magára, ha izmos, mert punnyadástól még senki sem lett izmos. Nem ítélem el, elmondtam, hogy nálam kizáró ok, egy átlagos embernél, mert a leírt tulajdonságok alapján így nem oké, de lehet hogy egy csodálatos ember.
2016. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Elnézést de nemsszeretnék veszekedést szítani

egyébként 85 kg vagyok ennél jobban nem tudok le fogyni sajnálom.... Egyébként javarészt komoly animéket nézek olyanokat amiknek értelme is van és érdekes a történetük pl a másodpercenként 5 cm (szomorú szerelmi ttörténet két fiatal között)

2016. febr. 3. 14:41
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
legyünk őszinték gyerekek....az anime szar af.
2016. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
van akinek tetszik van akinek meg nem úgy hogy légyszíves legyél tekintettel másokra is és hogy ők mit gondolnak az igaz hogy vannak rossz animék de ez nem azt jelenti hogy az összes rossz ne általánosíts
2016. febr. 5. 15:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Mar nem azert hogy védjem a kerdezot.. De kit erdekel hogy nez egy bizonyos tipusu dolgot.. Attol a leendő barátnőjének szerintem nem lesz meghatározó.. Ha szereti igy is szeretni fogja nem ezen fog múlni hogy alakulnak a dolgok.. Legalábbis az en elgondolasom szerint.
2016. febr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!