Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúknál így lesz esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál így lesz esélyem?

Figyelt kérdés
Visszahúzodó vagyok számomra idegen társaságban új környezetben csak ritkán szólalok meg meg kell ismernem az környezetem ahoz,hogy közeledjek valaki felé.Természetesen ezt idővel leküzdöm és néha akkor a szám mint a bécsi kapu ha esetleg megkel védenem magamat. Viszonylag kedves aranyos természetű vagyok de tudok bunkó is lenni olykor olykor.Ha szeretek valakit azzal maximálisan ezt tudatom.Ragaszkodó típus vagyok ennek következtében,ha valakit elveszítek akkor az nagyon megvisel.Szeretek barátkozni új embereket megismerni.Kicsit hirtelen haragú vagyok amit igyekszek legyőzni mivel sokszor nem veszett jóra de mindig bocsánatot kérek olyan emberektől akiket én bántottam meg.Tudom,hogy ennyiből nem sok jött le még nektek de ha van valami kérdésetek nyugodtan feltehetitek.(:
2016. febr. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lenne esélyed :) én is ilyen vagyok,annyira nem visszahúzódó de nem olyan nagy társasági arc
2016. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van esélyed, mert a legtöbb fiúnak elég ha van rajtad 3 lyuk.
2016. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, szóval nekem még tetszene is ha egy lány ilyen. De szerintem más fiúknál is lenne esélyed, általában nem gond ha egy lány inkább visszahúzódó :)
2016. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra személyileg teljesen rendben vagy főleg hogy ragaszkodó típus vagy mert én is az vagyok. 17/F
2016. febr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!