Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ocsmány alakkal, és arc-al...

Ocsmány alakkal, és arc-al van esélyem az osztályban a fiúknál?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 11. 14:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
szerintem erre te is tudod a választ sajnos.
2015. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
9%
Szerencséd van. Tapasztalat: csúnya arccal soványan van esélyed, kövéren szép arccal nincs. Lefogyni meg lehet.
2015. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 schocko ***** válasza:
...lesz az az ital...másrészt az ötvenévesek szemében szerintem csodaszép vagy...
2015. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem, röviden és tömören. Viszont erősen kétlem, hogy a véleményed objektív. Ergo, te is, szerintem, csak egy önbizalomhiányos ember vagy, egy rakat testképzavarral.
2015. ápr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
Reméld, hogy nem. Mi a fra-cnak akarsz az osztályban ribiskedni??????
2015. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Mutasd már nekünk azt ocsmány alakot meg arcot.


Mert nem hiszem hogy objektíven látod magad.

2015. ápr. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ocsmány, csak önmagát el nem fogadó ember. Az adottságaidon pedig sokat tudsz javítani a következőkkel: sportolj rendszeresen, próbálj egészségesebben táplálkozni, öltözködj az alakodnak megfelelően, mosolyogj sokat, ne hanyagold el a tanulást, barátkozz lányokkal, járj el közösségbe, legyen hobbid, hogy megtaláld azt, amiben kitűnhetsz, amiben ügyes vagy. Majd eljön annak is az ideje, hogy fiúd legyen, de úgy érzem az még nem most van.
2015. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
#5 Ribiskedni? Most komolyan? Hogy lehetsz ilyen cseszettül buta?
2015. ápr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Hát sok bajom van,magas vagyok,vékony,sportolok,mert esti futásokat végzek,és vegetáriánus vagyok,de a hófehér bőröm úgy vakít,és sápatnak tűnök,olyan vagyok mint egy drogos
2015. ápr. 11. 17:15
 10/26 anonim ***** válasza:
arc-al nincs. Arccal lehetne. Hát ha már ennyire ocsmány vagy, akkor gyúrj rá a belső tulajdonságokra, legyél művelt, tájékozott, ha jókat lehet veled beszélgetni az már komoly előny, ellensúlyozza a kevésbé szép arcot. Az alakoddal meg kezdj valamit, hozd ki magadból a maximumot, ne otthon sápítozz miatta.
2015. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!