Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban miért van az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért van az, hogy a lánynak kell lépnie?

Figyelt kérdés
Már bocsánat, de azt veszem észre, hogy a fiúk egyre kevésbé kezdeményezőek. 16/L

2016. febr. 11. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sokuknak nincs önbizalmuk, sokan úgy érzik senkinek sem tetszenének.
2016. febr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából mindenhol azt látom, ha valaki be is jönne, vagy már van barátja, vagy ha mégse lenne, akkor figyelmen kívül hagy pár beszélgetés után, vagy benyögi, hogy friendzone, aztán hagy figyelmen kívül. Eléggé demotiváló tud lenni.

21/F

2016. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Semmit se kell...
2016. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már adott a szimpátia mindkét fél részéről, akkor mindegy, hogy ki kezdeményez szerintem.

Akár én is megtehetem ezt a lépést...

15/L

2016. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
A mai világban a mai lányok miatt nem lépnek a fiúk. Gondolj bele milyen jó amikor a kiszemelt lány vagy elküld, vagy friendzone, vagy csak simán kinevet és ott hagy. Szerinted 2-3 ilyen dolog után melyik fiúnak van még önbizalma ahoz, hogy lépjen? :)
2016. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Olyan nincs, hogy KELL. Egyik fél részéről sem.
2016. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3%
hát én biztos nem lépnék először. van bennem annyi nőiesség és tartás. a férfiak dolga, nehogy már azt is a nőknek kelljen csinálni, így is egy hímsoviniszta világban élünk!!!
2016. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A nő választ, ennyi. Úgyis azt fogja választani, aki felé ő lép. Meg, amit előttem írtak, ami a legtöbb nő számára ismeretlen, párszor megalázná 1-1 férfi a nőiességeteket, úgy meg lennétek sértődve az egész férfi nemre, mint annak a rendje.
2016. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 BoldiSam válasza:
93%
Ez XXI század ne mindig a fiú csináljon mindent!!
2016. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Gondolj bele. Engem már 3-4 lány visszautasított és egy sem viszonzott. Akkor most hogyan is dönthetném el hogy tetszem egy csajnak vagy csak akar valami mást?

Jelenleg is van egy szép lány aki elég furcsa velem de már nem tudom hova tenni ezért inkább hagyom a f@*zba.

2016. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!