Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelen esetben mi lenne a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adamhu99 kérdése:

Jelen esetben mi lenne a teendőm, hogy a lánnyal járjunk?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy 16 éves, fiú vagyok, nincs sok önbizalmam..

Informatikai szakközépbe járok és az osztályból csak én tanulok németet ezért az egészségügyisekkel vagyok összevonva németen. Tetszik egy lány (az egészségügyis csoportból) és nem tudom mit csináljak.. Szoktunk beszélgetni, meg amikor valami páros feladat van akkor is jól elvagyunk, sokat nevetünk (mivel mind a ketten egyedül ülünk és ő ül előttem ezért általában együtt csináljuk a párbeszédet meg hasonló feladatokat, ha párosával kell ülni), de nem tudom mit csináljak, hogyan közeledjek felé. Egyáltalán bejövök neki?

Múltkor már a haverjaim faggattak, hogy tetszik-e valaki meg hogy ki az, de arra jutottunk, hogy valentin nap lesz, majd írjak rá facen. De úgy vagyok vele hogy nem mernék ráírni, azt sem tudom hogy ha ráírok akkor miről beszélgessünk... (pl.: szereti a Biológiát, de nem kezdhetek el az egysejtűkről beszélni vele:D)

A lány kicsit csendesebb, nem egy bulizós/lerészegedős személy, kedves, nem tudom hogy egyszerűen csak hogy kedveskedhetek neki vagy mit csináljak..


Ötletek, ráírjak vagy névtelen üzenetet írjak? vagy egyáltalán ráírjak? vagy csak kérdezzem meg hogy szeretsz?? vagy mi?



2016. febr. 13. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

HAVERJAIDNAK EL NE MOND HOGY TETSZIK MER AKK OLYAT TESZEL AMIT MEGBÁNSZ VAGY ŐK!! VAGY NEM BIZTOS XD!


Na de szoval eni sbalfax vok de meny oda hozá, én se mernék ien kérdéseket felenni anak aki tetszik xD, de neked menni fog:'D

2016. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

haveroknak se mondom el hogy ki az aki tetszik.


Nem biztos hogy sikerülne, zavarba jövök, meg minden, szóval nem tudom mit kéne tennem, az is zavar hogy a teremben is többen vannak, rajtunk kívül, és a többiek előtt még annyira se mernék ilyet bevallani..

2016. febr. 13. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
A felét se volt kedvem elolvasni.
2016. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen írj rá. Nem kell feltétlenül megírni,hogy tetszik neked,mondjuk elhívhatod sétálni,vagy kajálni,ilyenek. Ott meg majd alakul. :)
2016. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"írj rá" - marhaság!

Sokal célravezetőbb és tisztességesebb - ha már úgyis találkoztok "hivatalosan" az órán - szemtől-szembe megkérdezni, hogy elmegy-e veled séta közben, órán kívül is beszélgetni.

A névtelen üzenet felejtős, mert ugyan milyen választ ahatna, ha nem tudja, kinek válaszol?

2016. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
bocsi, kifelejtettem hogy mind a ketten városba járunk suliba és falun lakunk, ő egy kicsit messzebb van a várostól és nem nagyon jár be csak suli miatt, szóval suli után lehetne vele beszélgetni amíg nem megy a busza, és közelben van egy cukrászda oda beülhetünk, de mi van ha már itt azt mondja hogy nem jön el velem, ha meg eljön akkor azon stresszelnék végig hogy mit mondjak miről beszélgessünk..
2016. febr. 13. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
A duma az jönni fog nem csak te fogsz beszélni ő is fog nyugi. Ha meg azt mondja hogy nem megy el akkor legalább tudod hogy nem működne a kapcsolat
2016. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Névtelen üzenetet biztos ne írj. Azzal csak hülyét csinálsz magadból ha utána elhívod (mert nézz szembe a ténnyel: ha most névtelenül ráírsz és nemsokkal később elhívod, akkor rá fog jönni, hogy előtte te írkáltál neki).


Szerintem vagy személyesen (amikor kettesben vagytok), vagy interneten keresztül hívd el abba a cukrászdába. Nincs veszteni valód. A legrosszabb eshetőség, hogy nemet mond, és legalább kiderül, hogy mi a helyzet.


Én utólag visszanézve a középiskolai éveimre kicsit bánom, hogy nem voltam kezdeményezőbb, de akkoriban még semmi önbizalmam nem volt. Szóval én a helyedben összeszedném minden bátorságomat és elhívnám.

2016. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat akkor elhívom :)
2016. febr. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!