Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Nektek mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire számít egy lány családi és anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Eléggé
2016. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem számít, az a fontos hogy szeressük egymást.
2016. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az Fontosnak tartom, hogy normális családból származzon a pénzt meg leszarom.
2016. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, a helyesírás javító átírta a dolgokat.
2016. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Lényegtelen milyen az anyagi helyzete. Arról meg szintén nem tehet hogy milyen a családja, szóval nem befolyásolna semmit :)
2016. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
semennyire. sokadlagos kérdés.
2016. febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#5 Így lenne szép, de egy olyan lány akit egyedül nevel az anyja egy társasházban nem nagyon szokott összejönni olyan fiúval aki kertes házban lakik, ahol mindkét szülő együtt él és mondjuk egy jól menő vállalkozást futtatnak. Legalábbis én ilyennel nem találkoztam még. :/
2016. febr. 13. 19:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Normális, kedves családja legyen a lánynak, a pénzt meg a többit leszarom :)


Szeressük egymást, a 2 család meg jól jöjjön ki egymással, a többi nem számít :P

2016. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Semenyire.
2016. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kertesházban élek (éltem), mindkét szülőmmel jól elvagyok, nem váltak el, semmi gond, viszonylag jól vagyunk anyagilag is, és 4 évig voltam együtt egy hasonló lánnyal, mint akit leírtál (anyja egyedül neveli, panel, kicsit abnormális család). Én sosem éreztem ezt problémának, annyi, hogy többet voltunk jóval nálunk, mint náluk, de ennyi. Fel sem merült bennem, hogy most ő emiatt kevesebb lenne, és végül nem is emiatt lett vége.
2016. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!