Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít a fiú anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Példa: Van egy fiú és minden jól alakul vele, de kiderül, hogy a fiú szegény.

Nincs saját lakása, kocsija csak egy egyszerű munkás.


Zavarna? Szakítanál? Csökkenne a szemedben?



2015. máj. 17. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a további terveitől függ.
2015. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozik, nem? Nekem sincs autóm, pedig lehetne.


Azért nem ítélek senkit, mert nincs pénze. De őt meg ne zavarja, hogy nekem van.

2015. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez ahogy észre vettem mindenkinél más. Van aki azonos rétegből akar párt, van aki nem...
2015. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond.
2015. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem, ha jól kijöttök és szeret, akkor nem fogja érdekelni. Ha mégis, akkor nem hozzád való. A becsületesen dolgozó ember mindig érték.
2015. máj. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

a kérdés sarkított.

sok mindentől függ. ugye ha van egy ferfi , példának okáért mondjuk 30 feletti. miert nincs pénze? Mert egy lusta valaki aki nem akart tenni a jövője érdekében és nincsenek céljai ambícióji a jövőjét tekintően? akkor Köszönöm nem kérek belőle, nem is tudnék beleszeretni mert nem egy hullámhosszon vagyunk.

ha az a helyzet, h tanul fejleszti magát és vannak tervei céljai es TESZ is értük akkor nincsen probléma. ha viszont egy 40+ férfit veszünk gyanús , h semmire nem ment az életében. Így biztos kétségeim lennének vele szemben. en is kemény munkával , sok lemondással jutottam oda ahol vagyok, nagyon lentről kezdtem.

de folyamatosan haladok a célom felé, nincs okom panaszra. nálam minden hozzá állas kérdése.

a másik veglet pedig az lenne, h hiába van 760'as BMW, nagy ház és sok pénz..ha nem szeretem érdekből nem lennék senkivel a pénze miatt.

2015. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%

Minden nő ezt várja el: [link]

Az őszintébbek ki is mondják.

52 éves koromig olyannal még nem találkoztam, aki önzetlenül meghívott volna egy pohár vízre.

A tisztességesebbek fix tarifával dolgoznak.

Akit pedig elveszel, lelkiismeretfurdalás nélkül kifoszt váláskor.

2015. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7! Jó ég! Ez a nő katasztrófa...

Mire van ekkora elvárása?? Előbb tanulja meg az írásjelek használatát. Szinte fájdalmat éreztem olvasás közben. :D


Hogy érdemben is válaszoljak a kérdésre: ha van munkája és látom rajta, hogy szeretne fejlődni, továbblépni akkor semmi akadálya.

Nem szakítanék, nem is zavarna, ha minden másban egyeznénk.

2015. máj. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es, elárulom, hogy sajnos sok férfi kiherélésnek veszi, ha meg akarod hívni valamire.
2015. máj. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne gond. A férjem 28 volt, mikor összejöttünk, ma is albérletben lakunk, lassan haladunk. Akkor sem zavart, most sem zavarna, mert tudom, milyen nehéz a mai világban egzisztenciát teremteni. Dolgozik, szorgalmas ember, sokkal jobban zavarna, ha tartósan munkája sem lenne.
2015. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!