Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, miért vagytok ilyenek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy suliba észre se vesznek, nem is beszélünk, de amint vége a sulinak hazarohannak és elvárjátok hogy 3 órán keresztül beszéljek velük facebookon. Tudom hogy többet akarnak tőlem mint barátságot mert sok barátnőmtől hallottam, ennyire félnének élőben megszólalni?mintha két külön ember lenne suliba meg facen

...


2016. febr. 15. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen,lehet hogy félénk.

De egyébként valakinek a suliban nem a csajozás a lényeg,hanem még a haverokkal akar lenni.

2016. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15/l amúgy ha fontos lenne
2016. febr. 15. 15:20
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 jó, de én meg élőben szeretek jobban beszélni, nem pedig facebookon. Egész nap lesüti a szemét, direkt rám se néz.. na mindegy
2016. febr. 15. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... de mindig elhatározom h akkor majd ma..de mindig csöndben elmegyek... de ugy is mind egy mert leszar...
2016. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

Mert jogosan félünk az elutasítástól (élőben másabb beszélgetni azért, mint a neten)... a sok hülye p*csa, akik elküldenek minket, amikor először hozzájuk szólunk... és még ők kérdezik, hogy miért vagyunk önbizalomhiányosak :\


15/F

2016. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát jah, gondolom rossz lehet ;( annyit tudok javasolni hogy akiről tudjátok h pletykás meg beképzelt,azt ignoráljátok.

Tudom, hogy nehéz.. amúgy meg sok barátnőm olyanokért van oda akik tulajdonképp le se sz*rják őket.. tehát megpróbálhatjatok ti is hogy alig szóltok hozzá, és lehet h azt fogja érezni hogy "hmn ez nem könnyen kapható, de nekem akkoris kell"

De akkor facen se irjatok neki, nem igy mint az en esetemben xd

2016. febr. 15. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Iskolán kivül hagyja a magánügyeit azért tesz ìgy😏
2016. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én pont a másik eset vagyok 😂 én csak suliban meg buszon beszélgetek a kiszemeltemmel de Facebookon egy percer sem 😄
2016. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én csak suliba nem beszélek, mert ott egyből elkezd figyelni mindenki aztán már jönnek is a pletykák xd

Máshol beszélek csak suliban (nem utolsó előtti voltam)

2016. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!