Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy Lánynak olyat irsz:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy Lánynak olyat irsz: szeretsz szo@ni? . Minden esetben megsértődik és nincs már visszaút?

Figyelt kérdés
ismeretlenül, vagy ismeretségbe ? neten vagy élőben ? mitől függ a meg sértődés mértéke ?
2016. febr. 17. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Csakis a csajtol es a vele valo kapcsolatodtol.

Haversrac ha ilyet kerdez kirohogom, baratom ilyet kerdez valaszolok, havercsaj ilyet kerdez valaszolok v kirohogom :D de ismeretlen v nekem unszimpatikus ilyet kerdez elkuldom

2016. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
alapból nem írok ilyeneket, de ha nekem írnának ilyet akkor azonnali tiltás lenne az eredmény, nem szívesen érintkezek paraszt emberekkel, már bocsi.
2016. febr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én odamennék hozzá élőben, és kapna egy maflást.
2016. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na és miből jön az a késztetés hogy elküldöd ? honnan tudod hogy paraszt ? honnan tudod hogy nem egy intelligens értelmes érzéki ember akinek épp rossz napja volt ?
2016. febr. 17. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Onnan hogy egy inteligens érzéki ember akkor se ír ilyet ha rossz napja van
2016. febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az is lehet, olyan ember, hogy Kb 5x túl teljesítené a jelenlegi barátotokat minden téren. :D Ilyenkor mikor elkülditek az embert, nem érzitek hogy valamilyen szinten kockáztattok is ? nem gondoltok közben arra hogy mi van ha...? nem gondolkoztok rajta, hogy lehet nem kellett volna ?
2016. febr. 17. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki bármikor is ilyet ír az egy neveletlen hülye gyerek. Mit kockáztatna bárki is azzal ha elküldi a fenébe? Vannak a világon kedves, rendes srácok is bőven, így hát szerencsére nem kell a buta parasztokkal foglalkozni egy percig sem.
2016. febr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
háát ha szex kapcsoalt van vagy acsajod vagy k urva akkor nem gond szerintem, de amugy most ha megkérdezik tölem h szeretek e nyalni xd mit mondasnék nem lenék ideges
2016. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!