Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Egy ilyen típusú fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy ilyen típusú fiú mennyire jönne be nektek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval,16 éves vagyok, 185 cm magas, 72 kg nehéz. Az öltözködésem átlagos, de inkább kicsit ünnepibb, mint sportos. Szőke hajú, kék szemű, zenét szeret hallgatni, főleg a retró zenék pl Illés, Omega, Fonográf és társaik. szeretek focizni, olvasni(Fekete István), és zenélni is. Mit gondoltok rólam?
2016. febr. 18. 18:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem bejön az ilyen srác szinte ugyan azt szereted mint én:) szóval nincs semmi akadája semminek

15/L

2016. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

😂😂 kicsit viccesen ìrtál.

A 72 kg nehéz= 72 kg súlyú.

Az ünepibb= elegánsabb :D

Amúgy szimpi, bár zenei stílusom nekem nem ilyen.

Belső tulajdonságok???

Hobbik jók...

15/L :)

2016. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. :)
2016. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Nekem alapvetően a rocker fiúk jönnek be, de kedvesnek tűnsz :)

15/L

2016. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Számomra nem vagy annyira szimpi, de sok sikert. :)
2016. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ediig jo :) Bar belso tulajdonsagokat irhatnal meg....

15/L

2016. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy, kivéve a zenei és a könyv ízlésed. Én imádok olvasni csak teljesen mást. Egyébként én is játszok hangszeren :)
2016. febr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok igaz, csak annyit akarok mondani, hogy ne változz meg senkiért. Sokaknál tapasztalom, hogy végelkeseredésben páwásodnak. Ne tedd. Én se találok már magamnak párt pár éve, pedig azt mondják, hogy jól nézek ki, meg sportos alkatom van. Egyszerűen nem állapodok le a többségnél. Mondjuk ők se nagyon szeretnének összejönni egy rockot, azon belül is metált hallgató rasszista fiúval. Amúgy mindig is kíváncsi voltam, hogy a komoly zenét hallgatóknak mi a véleménye mondjuk egy ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=s-HtjRVg19g zenéről ? Főképp ezért is írok ide :D

18/F

2016. febr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De van lightosabb szám is attól a bandától (sajnos mára már feloszlott, az énekese jelenleg a Leander Kills-ben van, illetve nem tudom mi lett az Am I God-al, ott is volt egy ideig) https://www.youtube.com/watch?v=TWrMnb2NvXM
2016. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem a lányoknak inkább a rasszistával van baja. Én nem vagyok nagy rocker, de eleve nem jönnék össze olyan sráccal, aki ilyen előítéletes.
2016. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!