Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok, ti hogy álltok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, ti hogy álltok a barátság extrákkal-típusú kapcsolatokhoz?

Figyelt kérdés
El tudnátok képzeli ilyesmit egy helyes, kedves fiúval?

2015. aug. 1. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze :D jó lenne
2015. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen. :)
2015. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem, mert magamat ismerve rögtön beleszeretnék, és csak koppannék.. szóval hülyeség az egész
2015. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
en fiukent csak olyan lannyal, aki nem annyira tetszik, az ok felettem meg van fogalmazva
2015. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy értelmezem, hogy a párom egyben az egyik legjobb barátom is, nagyon szeretem, de nem pillangózik a hasam, teljesen komfortosan érzem magam vele stb. És szerintem az ilyen kapcsolat hosszútávon is nagyon jól tud működni, úgyhogy igen, mindenképp el tudom képzelni, bár nem nagyon kell képzelődni, mert ilyenben élek már egy jó ideje:)
2015. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Most itt először az a kérdés, hogy mit jelent pontosan az hogy extrákkal. Mert a filmre gondolva annyit hogy szexelsz a barátoddal, amire én képtelen lennék, mert ahhoz nekem szerelem kell.

Ha meg csak barátok vagyunk, és kicsit olyan mintha járnánk, akkor nagyon hamar beleszeretnék, szóval nálam ez sehogyan sem működne.

2015. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Undorító.
2015. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
91%
Szerintem ez a legideálisabb kapcsolat,ami csak létezhet (nekem :P).Nincs kötöttség,de ott van a bizalom,a megértés,na meg persze a szex :D.Én nem is tudnék elképzelni másmilyen kapcsolatot. :) 18/L
2015. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
72%

Tiniként biztos, hogy nem mentem volna bele.

Akkor még naivabb voltam, úgy gondoltam muszáj komoly párkapcsolatban lennem a szexhez. :)

Másrészt, akkoriban biztos, hogy beleszerettem volna a partnerembe.

20 évesen van 1 szexkapcsolatom és így teljesen jó. Ebben szexen kívül kedves, humoros beszélgetéseink vannak.

Barátság extrákkalban nem lennék benne, mert nem tudok és nem is akarok haverkodni azzal, akivel szexelek. :D


L

2015. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!