Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nem jövökbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem jövökbe egy fiúnak sem?

Figyelt kérdés
kort és nemet is légyszi,meh ne hülye válaszokat:)

2016. febr. 18. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik nem jösz be.
2016. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Senki sem jós, mondjuk egy kicsit több adat?! Ennyi erővel írhatom, hogy dagadt vagy

17L

2016. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem/kor? :O
2016. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

14 éves 176 cm 48 kg barna haj, zöldes barnás szem,szeretek olvasni,jó filmeket nézni,enni,új dolgokat kipróbálni

Nagyon sértődékeny vagyok,de ezt tudom kezelni,kedves okos embernek mondanak a barátaim.

Nem vagyok az a plázacica vagy divat birka csaj.

2016. febr. 18. 19:53
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát ami miatt nekem nem jönnél be az a magasságod. De e miatt ne legyél letört, sok olyan fiú van aki szereti a magas lányokat. :)
2016. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 cecee ***** válasza:
41%
Divat birka? Pl nekem be jönnek a divat király csajok :) olyan vonzó szerintem. De nem a paraszt divatra gondolok pl: gumicsizma stb. Hanem pl a h&m jó cuccok vannak. Szerintem jobban megneznek 1 ilyen csajt mint 1 olyan igénytelent aki be megy a kínaiba és vesz 1 nadragot, akinek nem számit mit vesz fel.
2016. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
valakinek csak bejössz,engem is sok lány tart helyesnek mégse akar senki semmit se tőlem mostanság 16/F
2016. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Esetleg képet mutatnál?
2016. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nagyon vékony vagy, és nem dicsérlek
2016. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Már neharagudj,de Én nem vásárok a h&m ben mert szerintem sz@r .

Ha vásárolok ott akkor csak azért van mert anyám erölteti.

Szerintem semmi vonzó nincs abban hogy,valaki egész nap a plázában vásárol és elkölti a pénzét.

Attól hogy,valaki nem vásárol a H&M ben az még egyáltalán nem biztos hogy igénytelen.

Hogy őszinte legyek a Te összehasonlitásod(nem vásárol h&mben na akkor biztos igénytelen) , nagyon igénytelen és primitiv.

A bajom a velem egykorúak csak arról tudnak beszélni , hogy mitt vettek a h&m ben , és nem mondjuk egy jó könyvről vagy filmről.

Vannak a h&m nél is jobb boltok pl: marks & spencer , Mango.Papaya.

Szerintem(de ez az én véleményem)azok a lányok a vonzóak akik valamilyen szinten műveltek,és nem birkák akik az életük negyedét plázákban töltik.

De ha neked azok a lányok jönnek be akiknek egy minimális műveltségük sincs akkor jó.

2016. febr. 18. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!