Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fúik, Lányok! 196cm vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fúik, Lányok! 196cm vagyok, és 60 kg, az nagyon szörnyű? (többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és mint mondtam 196cm/60kg,és nagyon nem megy a csajozás,pedig eszek rendesen de nem hízok,betegségről nem tudunk,ki is voltam vizsgálva tetőtöl-talpig.

Más 190cm-es vagy 190+-os pasikat megzabálják a csajok,de rám rám se néznek,pedig ők se izompacsirták,vékonyak,de sportosak.Nem mondanám magam csúnyának se,átlagos arcú vagyok.

Szerintetek hogy lehet ezen változtatni,ha lehet?

Ehhez a magassághoz mennyi az optimális testsúly?

Mit tudnék tenni?

Légyszi nemet/életkort írjatok.



2016. febr. 19. 01:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*Fiúk,bocsi az elírásért.
2016. febr. 19. 01:55
 2/7 anonim ***** válasza:
nem szörnyű, de nehéz... kezdj el te is sportolni, legyél humoros, férfias és megbízható és akkor minden rendben lesz :)18/F
2016. febr. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Személyes véleményem hogy mondjuk én imádom a magas srácaokat :D ^^ amugy egy olyan 80 kilo lenne a megfelelö ilydn magasághoz 17/L
2016. febr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő étrenddel és edzéssel próbálkoztál ? Sok szénhidrát és fehérje, ha ilyen drasztikus, akkor valami tömegnövelőt is szedhetnél, BCAA, hal v lenmagolaj és multivitamin. Ezt tudom ajánlani, nézegess körbe a body.builder.hu-n, nagyon sok étrendet fogsz találni. Nem hiszem, hogy lenne olyan betegség, ami ezt kilövi. Max nehezebb lesz fejlődnöd, de minden fejben dől el :)
2016. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, a vége lemaradt, amit kértél :D

17/F

2016. febr. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2016. febr. 19. 09:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szörnyű. De a sport lehet segítene az önbecsülést magad felé.

És amúgy is a lányok többségének be jön a sportoló fiúk :) ahogy nekem is :)


15/L

2016. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!