Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az ami miatt a velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami miatt a velem egykorú srácok vonzóbbak a lányok számára mint én?

Figyelt kérdés
nyilván az első amiben az ember a hibát keresi a külső de szerintem abszolút rendben vagyok külsőre nem vagyok egy izomember de elhizva sem vagyok van rajtam annyi izom amennyi kell és kész inkabb mackós alkatom van de ezzel sosem volt semmi bajom...belsőre tényleg más vagyok mint a többiek mivel nekem más értékek számítanak mint az átlagnak...nem szoktam bulizni nem szoktam inni és cigizni sem szoktam...élsportoló vagyok tehát lustaság nálam nem jellemző :D ugyanakkor nagyon megbízható és őszinte vagyok, minden helyzetben kedves és megértő, és örömmel tölt el ha segíthetek valakinek :) negatív tulajdonságaim közé tarzotik a néha feleslegesen nagy pofám és hogy türelmetlen vagyok...az hogy nagy szám van nem ugy kell érteni hogy mindenkinek beszólok csak ha igazam van akkor azért elég hangosan is ki tudok állni... :D nem mondanám magam egy zseninek de azért buta sem vagyok...Hol van az a pont ami miatt nem vagyok vonzó a lányoknak? 16/F
2016. febr. 19. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Akkor most ezt a kérdést tegyük fel fordítva!

,,Mi az ami miatt a velem egykorú LÁNYOK vonzóbbak a FIÚK számára mint én?" :D

2016. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Te fogalmaztad meg, nem én :P "nem szoktam bulizni nem szoktam inni és cigizni sem szoktam" Ha normális vagy manapság az a legnagyobb szívás....

17/F

2016. febr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!