Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek szimpatikus vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek szimpatikus vagyok?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben mindig találtak bennem valami kifogásolnivalót a lányok de hogy pontosan mit azt nem tudom én nem érzem úgy hogy bántóan fogalmaztam volna velük szemben mégis elutasítottak lassan törvényszerű hogy akinél próbálkozok elutasít...külsőre nem vagyok valami extra 175cm 75 kg de van rajtam izom konditerembe nem járok..rövid barna hajam van semmiféle "stílusa" nincs mert a mindennapi edzéseken úgyis elizzadnám és nincs kedvem minden nap 3x újracsinálni :D ehhez van egy sötétbarna szemem :) illetve kettő van :D belsőre kedves vagyok és nagyon segítőkész. ezért elég könnyen barátkozok is. nagyon tisztelettudó vagyok azokkal szemben akik megérdemlik és a lányokkal szemben nagyon udvarias. mindennapjaimban élsportoló vagyok ezért minden nap van edzésem így eléggé be vannak osztva a napjaim a tanulást is belevéve. Iskolában jó tanuló vagyok ebből nem adódik hogy értelmes lennék de ettől függetlenül nem tartom magam butának nem vagyok Einstein se de az átlagba bőven beleillek szerintem..Eddig ami párkapcsolatom volt kiderült hogy a párom nagy hatással van rám sajnos ez lehet pozitív és negatív irányban is..ugyanakkor egy párkapcsolatban nagyon őszinte és romantikus is vagyok valamint nagyon megbízható és hűséges. Negatívumnak kell hogy soroljam a néha fölöslegesen nagy számat és az esetleges nagyképűséget (de nem ilyen téren) ezeken igyekszem változtatni. Főleg lányok véleményét kérdezném ,hogy mi a véleményetek rólam? 16/F
2016. febr. 20. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Dög unalom,ne haragudj , csak őszinte voltam :/ 15/L
2016. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, én nem látok benned semmi rosszat. A nagyképűség amit túlzott mértékben képtelen vagyok elviselni, főleg ha nincs mire, amúgy minden oké veled. Az nem baj, ha sokat beszélsz :) 16/L
2016. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi vagy. És nem baj, hogy sokat beszélsz :D
2016. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Szimpatikus vagy ezek alapján :) pláne hogy két szemed van ;D
2016. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyes neked mi a dög unalom ezen?
2016. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
az engem is érdekelne :) nem vettem sértésnek köszönöm a válaszodat de szeretném tudni min kéne még változtatnom :)
2016. febr. 20. 21:30
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a leírtak alapján bejössz! :) én is rettentően sokat beszélek,egész nap mondok. Szóval ez nálam nem jelentene nagy problémát :D15l
2016. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj veled, a leírtak alapján sok jó tulajdonságod van, ami manapság a veled egyidősökben nem nagyon van meg. Ha rossz tulajdonságod csak ennyi van, akkor meg tényleg nem értem mi a probléma. Az, hogy sokat beszélsz nem hiszem, hogy nagy baj, még mindig jobb, mintha alig szólalnál meg hidd el. A nagyképűségnek meg van egy határa, amíg nem zavaró csak azt a határt nem szabad túllépni, a határ meg embertől függ. Kifogásolnivalót meg mindig fognak találni, mivel senki sem tökéletes, csak az a kérdés a másik fél számára mekkora probléma ez a kifogásolnivaló.

15/L

2016. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is rossz. Nekem szimpi vagy :)
2016. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bejönnek a 2 szemű srácok. Amúgy ezek alapján nekem szimpatikus vagy :D
2016. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!