Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire "gáz" fb-on ismerkedn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "gáz" fb-on ismerkedni? Van egy lány aki kép alapján szimpatikus, személyesen nem ismerem, ti hogy reagálnátok le pl ha rád írna vki, hogy szeretne megismerni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 16:33
 1/9 anonim válasza:
letiltanám a f.ba
2015. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért?
2015. dec. 16. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz, de mostmár ezt fejezzük be, mert idegbajt kap mindenki, aki értelmesebb! Te nem olvasol semmit? Írd már be a keresőbe, hogy "Facebook" és az első 4 trilliárd kérdés ugyanez!!! Olvasd el a válaszokat és látni fogod, hogy GÁZ, de nagyon!


Amúgy, hogy hogy reagálnék? Így: "Szia! :) Miért, mi célból akarsz ismerkedni?"

2015. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon gaz. Normalis lany az ilyeneket kirohogi. Sehogy nem reagalnek,ha tovabbra is irogat akkor pedig letiltom.
2015. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon. Aki ott akarna velem ismerkedni, az alapjáraton veszett ügy lenne. Kezdjük azzal, hogy nem is szoktam senkit visszajelölni. :D
2015. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha találsz ott egy lányt és meg akarod ismerni, jelöld be... mit veszithetsz?Ha nem találkozol vele sehol, és élőben nem tudod elintézni csak akkor, de akkor miért ne?:) ha megkérdezi miért jelölted be, legyél őszinte és kész... Fifti-fifti hogy visszajelöl-e, aztán az is hogy belemegy-e az ismerkedésbe, de vesziteni semmiképp nem fogsz semmit
2015. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elég gáz. Van egy barátnőm aki elkezdett dumálni facebookon egy sráccal. Ennek a srácnak úgy hogy nem élőben beszéltek nagyon nagy szája volt és magabiztos volt. De amikor a suliban ráköszönt a barátnőm alig akart visszaköszönni. Ezután megkérdezte facebookon a barátnőm, hogy suliban miért nem dumálnak és miért nem akar köszönni. Erre a srác azt mondta hogy élőben nem nagyon mer odamenni hozzá... Ez lesz a következménye annak ha a gép mögé bújsz ahelyett hogy élőben beszélnél valakivel. Életképtelen leszel.
2015. dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt még hozzátenném hogyha nem tudsz máshogy kapcsolatba lépni vele az más.
2015. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én eleve nem jelölöm vissza azokat, akiket nem ismerek és nem is írok vissza, főleg ha ismerkedni akarnak. Nekem az agyamra megy, mert nem azért vagyok Facebook-on, hogy ismerkedjek. :-) De amúgy van közös ismerősötök vagy valami? Egy városban laktok vagy csak úgy találtál valakit?


21L

2015. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!