Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszik egy lány akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány akkor hogyan vegyem rá magamat hogy ne tetszen?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én nem tetszem 1 lánynak sem szerintem.

Ha nekem tetszik 1 lány akkor olyan rossz érzés azt tudni hogy nem jövök be neki.


Akár sétálás közben, akár suliban, vonaton bárhol meglátok egy csinos lányt már egyből olyan rosszul érzem magam mert nem kaphatom meg egyiket sem.


Az ilyen lányoknak biztos hogy van 1 olyan fiú a közelében akinek bejön a lány és a lánynak is bejön a fiú így szinte mindenki foglalt (vagy az lesz).


17/f


2016. febr. 22. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Dettó :) 17/F Velem is ez a helyzet.
2016. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy megbamulnad :'D vagy odamennel hozza
2016. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Miért menjek hozza hogy ha tudom hogy elutasitana?


Semmi ertelme. :)

2016. febr. 22. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A helyzet az h ebben a korban kb csak a 14 évesekkel tudsz összejönni. Később ha 20 felett leszel akk már simán összejössz 16-18 évesekkel is.


Én is így voltam... A fontos az h ne könyveld el magadban h sosem lesz senkid. Légy türelemmel.

Ebben az időszakban én azt csináltam, h nagyon sokat foglalkoztam önmagam fejlesztésével (edzés, tanulás stb).

Hogy mire oda jutok, h elkezdek tetszeni a csajoknak, egy igazán minőségi férfit tudjak nekik felkínálni, ne csak vmi rászoruló görcsöt, aki már évek óta arra vár h vkinek megtetszen. A lányok olyanra vágynak aki akarja őket, de nincs rájuk szorulva.

2016. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az önbizalom csodákra képes!


Mondani könnyű,igaz,de vhogy biztos van rá mód, h el tudd fogadni magad, vagy olyanná formálni, aki akarsz lenni, ahogy előttem írták.

2016. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!