Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány a suliban,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány a suliban, hogyan tudnám felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Konkrétan annyiról van szó, hogy tetszik egy csaj, viszont semmit nem tudok róla, csak annyi, hogy szünetekben szoktam olykor olykor látni. Felszeretném kelteni az érdeklődésem felőle, h észrevegyen és ezzel elinduljon valami.

2016. febr. 5. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Ha nem is tudod pontosan ő menyi, kb-re be tudod lőni.

2016. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én 19 ő olyan 16-17 (most ez az egész helyzet azért van, mert kissé elment az önbizalmam, és nagyon tanácstalan vagyok (sorozatos rossz dolgok, pár visszautasítás stb, pedig az előtt a pár esemény előtt ment minden, int a karikacsapás))
2016. febr. 5. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek érdeklődj az osztálytársaitól, ne mindenkitől csak 1-2 embertől, hátha valaki kotyog neki.

Utána észre veszed a lányon hogy szóltak-e neki.

Ha nem akkor szépen oda méssz és be mutatkozol neki, utána jön a "facebook" be jelölöd ismerősnek, el kezdtek csevegni, le lehet vágni a csajon hogy miket ír vissza,gondolok olyanokra hogy nem ír vissza, vagy netán nem kérdez vissza sokat számít szerintem.És így meg ismerkedsz veled, csak tőled függ, és legyél természetes ::)

2016. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mosolyogj rá a folyosón, kösöznj rá, kövesd instán :D
2016. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!