Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon gáz hogy lassan már 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy lassan már 17 éves vagy és még nem volt barátnőm? Hol tudnék megismerkedni "normális" lányokkal?

Figyelt kérdés

Hogy őszinte legyek, már nagyon szeretnék egy kapcsolatot, csak az a gond, hogy mivel műszaki szakközépbe járok, így gondolhatjátok hogy mennyi lány van a suliban. A külsőm se valami szép, de szerintem nem vagyok nagyon gáz. Régebben tetszettem pár lánynak, csak vagy nem vettem észre a jeleket és nem foglalkoztam velük, vagy pedig a tipikus "könnyen kapható" kategóriába tartoztak és úgy voltam vele, hogy vagy normálisat vagysemmilyet.

Nagyon gáz szerintetek hogy még nem volt barátnőm? Hogy tehetnék érte, hogy legyen?


2016. febr. 26. 22:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a duma szamit a csajoknal nekem elhitted pont ezert nem talaltam meg en se csajt 19 evesen
2016. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, csak már rohadtul unom az ilyen kérdéseket.

A legjobb, ha személyesen ismerkedsz :)

15/L

2016. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy már sok ilyen "hol tudnák ismerkedni normális lányokkal?" kérdés van, már vagy százat elolvastam, de úgy éreztem h nem tudok teljes mértékben azonosulni a többi ilyen kérdezővel, ezért tettem fel én is ezt a kérdést.

Mellesleg azt gondoltam, hogy személyesen kéne, csakhát hol tudnék? :D

Amúgy köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 26. 22:20
 4/11 A kérdező kommentje:
A dumám meg hogy őszinte legyek nem tudom hogy milyen, eddig még nem kaptam visszajelzést senkitől, de szerintem nem valami jó xd
2016. febr. 26. 22:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz. A személyes ismerkedés az egy kicsivel jobb mint ha az interneten beszélsz vele. Ez magamból kiindulva én nem nézem annyira a külsőt ha nem a személyiséget nézem. Nem arra vagyok kíváncsi hogy mennyit ad magára és mennyit nem. Én arra vagyok kíváncsi hogy tudok e vele normálisan beszêlni.

15/L

2016. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lenyeg hogy beszelj sokat azt szeretik kocsmaba pl mondjuk csak 17 vagy igy kicsit nehez de utcan plazaba boltba

Pl mi a velemenyed errol a borso konzervrol vagy vagy barmi

Ruha bolt ba hogy egy baratnodnek nezel ruhat es pont ilyen alakja van es mennyire tetszik neki ha jol megy meg elkered a szamat

Vagy ha nagyon nem megy akkor badoo esetleg tinder vagy twoo de a badoo a legjobb

2016. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bárcsak minden lány úgy gondolkozna mint te, 5-ös válaszoló. :)
2016. febr. 26. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok és nincs mit

5-ös voltam :)

2016. febr. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nemtom de nekem se volt viszont én nem ara megyek hogy majd eltartsak valakit aki majd elválik egy pénzesebbér..
2016. febr. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kérem ez önbizalom és vieslkedés kérdése

Egy csajt jó dumávaval, humorral és megbízhatósággal lehet leginkább megfogni. Nem kell túlzottan feltűnnöd, hogy vegyen észre, mert akkor éppen az ellenkezője történik. Szórakozóhelyen ha szerencsed van sok csaj van.. Es barátom elmondom neked, hogy facér csajok is bőven... Nagy valószínűséggel ők is, vagy ismerkedni is akarnak bulizás közben..

Szóval nem kell beszarni, mivel csajok nem fognak lépni, neked kell férfiasan lépned, hogy elhivd táncikálni.... Ha nem jársz sikerrel kit érdekel?? Nem ismer téged, sok csaj van meg ott. Mindig az első lépés a nehéz, de eredménye biztos, hogy lesz. Remélem segitettem :)

2016. febr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!