Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol, hogyan tudnék megismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol, hogyan tudnék megismerkedni olyan nővel, aki egy normális kapcsolat keretein belül is el tudja képzelni azt, hogy a párját erényövben tartja?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez egy furcsa vágy, és elhiszem, ha sokakat kiakaszt. Pedig azt is gondolom, hogy ennek van helye a normál életben, nem egy extrém dolog, pláne ha mindkét fél elfogadja. Csak sajnos a téma kényes, és szexuális töltetű. Tovább nehezíti a dolgot, hogy akik nem értik, hogy ez miről szól, és hogyan működik, azok könnyen azt hihetik, hogy a lényege a dolognak, hogy megcsalnám nélküle a páromat, vagy hogy perverz élvezetet okoz a szenvedés. Tudom, hogy az emberek 99%-a kb. ezt szűri le a dologból, pedig több van mögötte. A problémám, amire választ keresek, tulajdonképpen az, hogy hogyan tudom megértetni magamat és az ilyen irányú elképzeléseimet egy nővel, és persze hogy hol találhatnék olyat, aki ezt meg is érti, el is tudja fogadni, esetleg az ő vágyaival, értékrendjével is összeegyeztethető ez a dolog, és még érdekli is, nem csak egyszerűen elfogadni tudná.

2015. máj. 27. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem okoz perverz élvezetet és nem csalnád meg nélküle a párodat, akkor miért akarod hordani?
2015. máj. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Jajjjj!

Te igen hülye!

Te férfi létedre erényövet szeretnél magadon viselni?

Te fétises vagy, ha nem inkább beteg! De vannak ilyen csajok mint amilyen férfi Te vagy!

Sok sikert!

2015. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mumusan ***** válasza:
Elképzelni sem tudom hogy hol találhatnál egy normális nem perverz nőt aki ezt elfogadja és igazat ad benne neked. Nagyon nehéz lesz párt találnod itt a kis hazánkban.
2015. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fine rice ***** válasza:

Hasznos válasszal sajnos nem tudok szolgálni, mert ilyenről én még nem hallottam, hogy ez izgatná egy férfi fantáziáját. El sem tudom igazából képzelni.


Nem ítélkezni szeretnék, csak megérteni, hogy ez miről szól, és hogyan működik. El tudnád nekem magyarázni privátban?


21/F

2015. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első hozzászólóval értek egyet. Ha nem okoz élvezetet és nem is "szükségszerű" akkor meg mégis minek?

Amúgy én se tudom elképzelni, hogy "normális" kapcsolatba ez beleférjen.

2015. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin elég kevés ilyen nővel. Tudod itt szinte mindenki rendkívül vaskalapos erkölcsökkel rendelkezik.
2015. máj. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Sajnállak kérdező - igen reménytelen a helyzeted!


Én nem tudnám elképzelni semmilyen módon az általad felvázoltakat, pedig van affinitásom mindenféle "perverzióhoz", de ebben sem izgalmat, sem célszerűséget, sem kéjt, sem tökélyt nem bírtam felfedezni!

Nekem ez annyira férfiatlan, hogy inkább egy nőhöz menekülnék előled...

Ne haragudj!

2015. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
smpixe.com-ot nézd meg. :D
2015. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ötletem nincs, hogy hol keress, de vannak ilyen kapcsolatok.


Egyre gyakoribb, hogy a férfi, vagy a nő erényövet hord.

2015. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!