Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet akaratosan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet akaratosan barátnőt találni vagy csak a véletlenen múlik az egész?

Figyelt kérdés
sokan mondják, hogy úgy találtak rá a másikra, hogy nem is gondolták volna abban a helyzetben, hogy pont akkor fognak valakibe belebotlani, kicsit már feladtam az egészet 20 évesen nem volt még soha viszont körülöttem már mindenkinek volt/van
2016. febr. 27. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs!kb eltudok beszélgetni a lányokkal,de semmi se lesz belőle!Meg olyan barátnőt nem akarok aki csak pénztárcának néz!18/F

Majd talán most nyáron lesz valaki!ha más nem akkor egy gyors menet!

2016. febr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb 16 éves korom óta ezt mondogattan én is h majd most nyáron, aztán idáig jutottam , másodéves vagyok az egyetemen még egy év és végzek nem igazán látok arra esélyt hogy valaha is lesz barátnőm
2016. febr. 27. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
attól függ hogy nézel ki külsőre, ha ronda vagy szerencsejáték az egész, kb. mint lottó ötöst eltalálni tapasztalat
2016. febr. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
öltözködésen, kinézeten múlik az egész, utána a belső. nyílván akkor áll le veled ha tud hozzád vonzódni. egy tipp, ha szexi férfias parfümöt használsz, jobban vonzódnak hozzáda lányok (lányként mondom). volt már velem olyan hogy egy nagyon jó parfüm illatot megéreztem és le tudtam volna támadni de alap járaton hozzá se szólnék ;)
2016. febr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából nincsenek is lánynismerőseim, fogalmam sincs hogy hol tudnék potenciális lányokat találni, rásdásul fiús szakra is járok
2016. febr. 27. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.


Én akármennyire akartam, akármennyire próbálkoztam lányokkal beszélgetni, barátkozni nulla eredmény. Barátságok lettek, meg jól elvoltunk azzal nincs is gond, de engem bántott a dolog hogy akkor közel 23 évesen sosem volt még barátnőm meg semmi hasonló. Aztán amikor beletörődtem hogy ez vár rám, meg akkor jött egy időszak amivel letudtam foglalni magam akkor teljesen váratlanul kezdtem el beszélgetni egy nagyon kedves és csinos lánnyal akivel elég jól elbeszélgettem, majd elhívtam egy kávéra pedig akkor a világon semmit se akartam tőle, mert úgy voltam vele úgy sem jön össze. Aztán ahogyan teltek a hetek egyre szorosabb lett a viszonyunk, én eleinte nem is nagyon kerestem, ő keresett mindig szinte, aztán elkezdtem én is mert jó barátként tekintettem rá, aztán amikor kezdtem beleszeretni, váratlanul megcsókolt, és onnantól kezdve kialakultak a dolgok, és azóta olyan erős szerelem van köztünk amit álmomban nem gondoltam volna.


Ha erőltetjük nem lesz semmi eredmény vagy olyan kapcsolat ami a másik fél részéről csak érdek vagy az hogy ha nincs ló jó a szamár addig, aztán ha lesz ló akkor a szamár repül, vagy ameddig van pénz, ez a kettő variáció ami erőltetésből összejöhet.

A másik pedig ha nem erőltetjük, nem számítunk rá, de ha a helyzet úgy adja hogy közvetlenek és nyitottak vagyunk és nem erőltetjük egymás keresését akkor bizony lehet abból igaz szerelem.


Sok emberrel bezsélgettem régebben ők is mind ezt mondták. És most is mindenki mondja hogy itt mindig váratlanul alakulnak ki. Tesóm kapcsolata is teljesen váratlanul kezdődött.

2016. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a lényeg, hogy ebből a szempontból ne érdekeljenek az emberek. Csináld a dolgodat, legyen célod, hobbid, alázattal és kitartással élj, légy nyitott, ne menj a tömeg után, és előbb-utóbb csak alakul valami...

26/L

2016. febr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezen nincs mit feladni. Nyitottnak kell lenni, megragadni a lehetoseget ha ugy alakul. Mi az hogy akaratosan? Belegondolsz hogy most osszetalalkozol valakivel aki a baratnod lesz? Nem igy megy, sokat kell emberek kozott mozogni es ha ugyvan akkor dobja is magat a helyzet
2016. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!