Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy keressek társat, hogyha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek társat, hogyha nem szeretek 24/7 a fb-on lógni és értelmetlen chit-chatet folytatni (pl. mizu? Micsinálsz? és egyéb unatkozok és semmi konstruktív témát nem szeretnék megbeszélni beszélgetés)? F

Figyelt kérdés
A kérdés önmagáért beszél
2016. febr. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyesen.

(A válasz önmagáért beszél ;) :D)

2016. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es, személyesen nem lehet már ismerkedni, kivéve, ha nagyon helyes páwa vagy, dea fiúk nagy rész elég rusnya, anői szemmel nézve( ami jóval kritikusabb, mint a férfiúi szem). Tényleg rákényszerülsz, hogy fészbukozzál, ha barátnőt akarsz és csúnya vagy. Esetleg nagy szerencsével még összejöhet, de a fészbuk se garancia, nagyon nehéz elérni, hogy egy lány elfogadjon egy csúnya fiút és szeretni tudja, vagy egyáltalán kedve legyen ismerkedni, szóba állni vele és ez bizony a való életben még nehezebb, ahol nem tudsz elbújni a chat oldalak képtelenségébe.

Persze a lányoknak könnyű dolguk van.

2016. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok csúnya, a problémám abból fakad, hogy nem tudnék, és nem is szeretnék folyamatosan az fb chaten lógni, viszont nagyon sok lánynak ez az élete szerves része és emiatt nem vagyok kompatibilis velük.
2016. febr. 27. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Régi módi vagyok--> forever alone
2016. febr. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Járkálj el bulizni és ott próbálj meg ismerkedni. Viszont, sajnos nemsajnos ez így működik mostanában nagyrészt, hogy szinte csak chit-chat formájában tudtok többet beszélni aztán találkozás satöbbi. Egyébként eleinte nekem is ilyen gondjaim voltak, hogy egyrészt nem volt kedvem 0-24 a telefonomon lógni, másrészt én sem szerettem ezeket a semmitmondó beszélgetéseket. Szóval, hajrá sok sikert neked.:))

18/l

2016. febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én szeretek facebookon is beszélgetni. viszont a chit-chatet ki nem állhatom, de nem muszáj azt folytatni. az a baj, hogy azért ilyenekről beszélgetnek, mert az értelmi szintjük konkrétan eddig terjed, és nem tovább.
2016. febr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!