Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen szituációban mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen szituációban mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szóval annyi a bajom, hogy szeretnék egy barátnőt, viszont nagyon félek a csalódástól ezért még szemezni sem merek velük, viszont így aztán semmi nem lesz belőle. Az sem ad hozzá az önbizalmamhoz, hogy van rajtam egy kis felesleg ami amúgy nem is lenne probléma, inkább az hogy az a kis felesleg egyes helyeken koncentrálódik (combok, fenék, csípő, has). Ráadásul a higéniával sem törődök túlságosan, mert kezdem elveszteni a reményt, hogy valaki tőlem akarjon valakit. DE ha mégis megtörténne, hogy valaki érdeklődést mutat irántam az elég lenne, hogy rendbehozzam magam, elkezdjek edzeni, stb. Meg a fogaim sajnos egy gyerekkori ballépés miatt összevissza állnak, ezzel az a bökkenő hogy nem tudok vele mit csinálni, fogszabályzóra nincs elég pénz. Szóval hiányzik valaki, de egy lusta paraszt vagyok tenni érte és ez egy olyan ördögi kör amit én saját magam nem tudok feloldani, ezt érzem. Azt sem tudom kezelni ha egy lány csak barátkozni akar velem, ezt mindig félreértem mert nem igazán tudom milyen a barátság, én még csak a haverság fogalmát ismerem (amikor csak el lehet hülyülni egy adott illetővel, de semmit nem osztunk meg egymással). Szóval jah, akiktől tanácsot kértem azok egyrésze azt se tudta hova tegye ezt az egészet, vagy volt az a fajta aki aztmondta hogy hülye vagyok, miért nem teszek érte ha kell? Tisztában vagyok minden pozitív és negatív oldalával a dolognak, ám nem tudom rávenni magam hogy az interneten kívül megpróbáljak ismerkedni. Próbáltam társkeresőn, itt GYK-n de még Facebookon is. (tudjuk hogy szánalmas vagyok, köszi) de semmi siker, és ha már kép nélkül úgy döntött 20 ból 17 csaj egy rövid beszélgetés után, hogy hagyjuk is a búsba az tényleg el tudta venni a kedvem de volt ám személyben is próbálkozásom, abból kettő volt, az egyik úgy végződött hogy a lány túl csalódott volt 3 hosszabb kapcsolat után miután mind elég pocsékul végződött, a másiknak pedig rajzoltam két rózsát, és a táskájába csempésztem, majd szerelmet vallottam hosszú titkolás után, és nem is mondott semmit, annyit mondott hogy mennie kell xy helyre valamiért... és azután nem is beszélgettünk többet. Rettenesen fogalmaztam össze az egészet, de úgy írom ahogy eszembe jut és eléggé össze-vissza sikerült. Magányos vagyok de félek tenni bármit is. Köszi, hogy elolvastad


17/F


2016. febr. 29. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szivesen elbeszélgetnék veled erröl bövebben ha van kedved ;)
2016. febr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azzal hogy otthon ülsz nem mész semmire. Ismerkedj, ismerj meg uj embereket, és a visszautasítástól ne félj! Nekem kellett 3 visszautasítás míg megtaláltam az igazit! Nem adtam fel! :D persze, sz@r volt,de az élet megy tovább. Abban a korban amiben te vagy ne halogasd az időd! Majd nagyon gyorsan el fog telni, és azon fogsz gondolkozni, hogy ,,mi lrtt volna ha..."

A reményed sose veszítsd el!pofozd rendbe magad és csinald azt amit szeretsz, szerezz önbizalmat, és hajrá!

2016. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ehhez mit szólsz? :)


[link]


20/F

2016. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 szerintem ne itt keres párt....

Menj ki az utcára, ismerkedj te is, kérd meg barátaid hogy mutassanak be másoknak. De szerintem itt nagyon gáz ha valaki rámír hogy ismerkedne.

19/l

2016. febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Csak az utcán nem tudhatom azt rögtön meg, hogy milyen a személyisége, nem kérdezhetek csak úgy rá, mert szerintem elég furán nézne.

Na meg volt már olyan nem is egy, akinek itt összejött :D

2016. febr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én nem ítélem el, ugyanis bármilyen gáz s szánalmas ez a dolog, én máshogy nem tudok ismerkedni, nekem elég új dolog csupán élőben beszélgetni emberekkel, mivel az időm nagyrészét játékok játszásával, filmezéssel, zenehallgatással és a neten olyan dolgok böngészésével, ami érdekel és kíváncsi vagyok (nem félreérteni)

Örülök hogy nektek elég erős akaratotok van így folytatni, de minden ember más és nekem ez valahogy nemmegy, engem egy kudarc is képes porig rombolni, majd amikor összeszedem magam és újból megkapom ugyanazt, hogy még nem is képesek válaszolni egyes emberek, aztán adnak egy kamu kifogást, és ezt újra és újra és újra.. nekem ehhez nincs kedvem sem türelmem.

2016. febr. 29. 21:23
 7/9 anonim ***** válasza:
#3,#5 4es vagyok. Persze, az nem szűrődik le, csak egy pèlda volt! De akkor pl suliban, vagy barátaid kèrd meg hogy mutassanak be másoknak, ez a legegyszerűbb. :)
2016. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megtudnátok privátban beszélni ezt kérlek? Nem szeretnék fellelkesedni ha frissítem az oldalt, majd csalódni a ti vitátokon. Köszi.
2016. febr. 29. 21:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Akinek hasznos volt a válasza annak ment a pacsi, bárkit aki elolvassa, megkérem hogy ne válaszoljon ugyanis rájöttem hogy felesleges segítséget kérnem amikor nem érdekel mit mondanak az emberek. Köszi.
2016. febr. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!