Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban akit én nagyon szeretek de ő azt mondja hogy csak barátilag. De lehet hogy nem?

Figyelt kérdés
Ez a lány az egyik legjobb barátom. És ő a másik barátommal jár. De ő szerintem nem úgy bánik a lánnyal mint ahogy ő megérdemelné (alig beszél vele stb) úgy érzem én sokkal boldogabbá tenném. Azt mondta hogy ő nem úgy szeret de lehet hogy csak azért mondta mert a barátomat nem akarja megbántai. Órákon folyton egy mást nézzük,nevetünk,szemezünk. Mit tegyek?

2016. márc. 1. 18:51
 1/7 anonim válasza:
szed fel dugd meg
2016. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még csak 14 évesek vagyunk
2016. márc. 1. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hogy tetszel e a lánynak. Ha nem, akkor szállj le rola
2016. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De úgysem árulná el.
2016. márc. 1. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fog tetszeni, amit mondok, de szerintem hagyd békén. Ha tetszenél neki, akkor nem járna a barátoddal, főleg azok után, hogy szóba került köztetek a "szerelem" téma. Gondolom elmondtad neki, hogy számodra ő nem csak egy lány a sok közül. Ha ezek után nem akar veled járni, azt jelenti, hogy tényleg csak barátként gondol rád.

Az pedig, hogy nem akarja megbántani a pasiját... háát, nem tartom valószínűnek. 14 évesek vagytok, ebben a korban jönnek-mennek a párkapcsolatok (nem akarok általánosítani, de így szokott lenni). Nem hiszem, hogy egy ilyen idős lány csak azért legyen együtt egy fiúval, hogy az ne sértődjön meg. Hogy félreértés ne essék, nem nézem le a korosztályotokat, hiszen én is csak nem rég nőttem ki belőle, de (szinte) képtelenségnek tartom, hogy a csaj feláldozza magát... Ez pedig azt jelenti, hogy boldog a barátja mellett.

2016. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem valami boldog vele. A barátja nem is foglalkozik vele. Én sokkal többet foglalkozok vele.
2016. márc. 3. 17:55
 7/7 anonim válasza:

A lányok nem az alapján választanak párt, hogy ki mennyit foglalkozik velük ;)

Bekerültél az ún. friendzone-ba ahonnan nincs menekvés.

2 lehetőséged van:

-Maradsz a csaj mellett, de legfeljebb csak a barátja lehetsz.

-Keresel egy másik lányt

2016. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!