Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem fura h ennyire nyálas egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura h ennyire nyálas egy pasi pedig csak Facebookon ismerkedünk?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem nem vagyok a netes tipus

Egy pasi mostanaban irkal meg talizni akar. Úgy külsőre nem az idealom ( nem várok csucs pasit), de gondoltam h ismerkedjünk. Szimpi is valamennyire de a nyalassagaval megijeszt. "imádlak" "itt vagy drága" "megyek melléd" meg ilyesmi pedig alig ismer. Most megjatsza magát, kapuzárási panikja van vagy pedig alapból ilyen lehet?

16 L


2016. márc. 3. 01:11
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A pasi 22 eves
2016. márc. 3. 01:11
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megjásza magát mert csak meg akar kapni,ne enedd neki
2016. márc. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most ugrott be h 24 eves. Bár elég papucsfeje van. Szimpi egy kicsit de az qrvra irritál h naponta ír
2016. márc. 3. 01:26
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Egy 24 éves szerinted mit akarhat?

Hagyd a fenébe

2016. márc. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
az miért baj ha naponta ír? azzal van a baj ha nagyon nyálas.. mert azzal le lehet vágni hogy valami nem stimmel és azzal mi a baj ha 24 éves? egy 24 éves csak szexet akar? de általában így van szóval hallgatok...
2016. márc. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Valaki a hogy lesz papucsfeju? A viselkedese papucs nem a feje

De en letiltanam

2016. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Behalok, ma már minden 24 éves ilyen gerinctelen?

Így megalázza magát egy 16 éves kislány előtt (bocsi kérdező, nem leminősíteni akartalak:)

Lehet én vagyok túl régimódi, de maradjon már mindenki a saját korosztályánál - lehet 10 év múlva már nem számítana ennyit a korkülömbség, de itt még igen


lehet nem egyetérteni, nagy ívben tojok rá, melyik libsi

mit gondol - lehet hogy a törvény szerint nem számít pedofilizmusnak (manapság 14 év fölött bárki megd*ghat bárkit - lehet nem így van a törvény, nyugodtan javítsatok ki) de szerintem igenis az. Képzelem micsoda "férfi" lehet, aki tinikre izgul - főleg úgy, hogy közben orrba szájba nyalizik neki - hát hol van itt az önbecsülés emberek?:D szerintem szánalmas és undorító

de mindjárt kapok egy halom negatív kritikát úgyis

ja peresze, válaszolni is kell a kérdésre (ha esetleg nem túl egyértelmű a válaszom): igen, elég fura:D

sorry, túl hosszúra sikerült a válasz:)

2016. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 Végre valaki aki így gondolja. Én teljesen egyetértek ezzel.
2016. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem még nnem is azzal van a bajom h egy idősebb pasi beszélgetni akar hanem h ilyeneket ir meg addig irja h szia amig vissza nem iro.

Mert most vagy azér nyalja h megdughasson vagy ha tényleg igy oda van az sem jobb. Egy idősebb pasival havernál többnek nemigazán kellene lenni.

2016. márc. 3. 11:25
 10/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, most gondolj őszintén bele a helyzetbe. 24 éves fiú akinek már rég lehetne felesége, gyereke, olyan korban van, akkor mi mást akarna egy kis csini 16 éves kiscsajtól akire kb úgy tekinthetne, mint a húgára? Vegyétek észre 14-15 éves csajok! Elhiszem, hogy jó érzés ,,nagyfiúval" járni, dicsekedni vele a barátnőknek, jó érzés tetszeni, mert ettől már úgy érzitek, hogy ti is ,,nagylányok", nők vagytok, viszont a fiú cserébe azt kéri, hogy tedd neki szét a lábad, csinálj neki orális dolgokat, és miután mind ez meg volt, kihajít a bánatosba.

Úgyhogy ne döljetek már be nekik, ne vakuljatok meg a szerelemtől, higyjétek el,hogy jobb mások hibájából tanulni mint az embernek a saját hülyeségéből. Ezek a fiúk többnyire sikertelenek a saját korosztályukkal szembe és elakarják veszteni a szűz kukijukat XD, vagy éppen gyorsan szexelni akarnak már valakivel... Erről ennyit, nekem erről ez a véleményem és bocsi ha egy kicsit őszinte voltam.

2016. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!