Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már lassan 15 éves vagyok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már lassan 15 éves vagyok és még nincs barátnőm és nem is volt még eddig egy nagy szerelmem se. Hol ismerkedhetnék meg vele és hogyan milyen körülmények között?

Figyelt kérdés
Én egy jó tanuló vagyok és nem nagyon van szabadidőm, délelőtt az iskolában vagyok és egész délután pedig otthon.Egyébként Romániában élek Nagyváradon és a város 25%a magyar csak és én inkább egy helyes magyar lánnyal jönnék össze, jobban megérteném magam vele.
2016. márc. 5. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
17/F vagyok es még nekem sem volt :) egyébként én Szatmár megyéből vagyok ;)
2016. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, csak a baj van velük.
2016. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Teljesen alaptalanul panaszkodsz. Mit akarsz 15 évesen ?

Még nem volt nagy szerelmed. Gondold el már túl lennél egy nagy szerelmen. Jajj istenem, ti gyerekek tényleg ennyire unatkoztok ? 14 vagy, hatalmas probléma.

Ha esetleg azt írtad volna, hogy 25 vagy, ám legyen megértem a gondod, na de 15 évesen bírjad már ki...

2016. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj inkább Cs:Gózni semmi értelme egy barátnőnek, csak viszi a pénzed, aztán meg lelécel mert megtetszik neki más.
2016. márc. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4 es mondja 20 evesen is igy lattom bar nem cs go val jatszanek hanem valami jobbal
2016. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ti mirol beszeltek pff... Ha meglesz a tokeletes csaj majd meglatjatok milyen hulyesegeket irtatok...

16F

2016. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

17 vagyok és nincs barátom :D nem is volt komolyabb kapcsolatom sose.

nem maradtál le semmiről

2016. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és még randim se volt nemhogy barátnőm... :D

F

2016. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bakker azért... 30 évesen meg nyugdíjat akartok ? vagy mi ez a nagy rohanás ?
2016. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok és sosem volt még barátom szóval csitu van :D Nehogy már valakinek 14 évesen az legyen a legnagyobb problémája, hogy nem volt túl az első nagy szerelmén. Nem tudom, hogy a messzi román barátainknál hogy működnek a dolgok, de 19 évesen családapa is akarsz lenni vagy az még várhat? :D 16/L
2016. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!