Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol/hogyan ismerkedhetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogyan ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Eléggé átlagos figura vagyok, nem tűnök ki a tömegből. Ellenben világ életemben dolgoztam, a mezőgazdaságban nőttem fel. Bekerültem az egyetemre és rájöttem, hogy azt se tudom hogy kéne odamenni a csajokhoz... :(

Egyre jobban érzem azt, hogy rohadt szar egyedül lenni, és egyre jobban félek attól, hogy nem találom meg a páromat soha! :(



2015. nov. 18. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom csak tanácsolni ami nekem is segít..partyzz sokat,járj el gyakran mindegy hogy egyedül vagy haverokkal,ott ez nem számít..rengeteg a szabad "préda" ha szabad így fogalmazni :D és oda a legtöbben szórakozni,ismerkedni mennek, szóval nyitottak lesznek..a legtöbb :)
2015. nov. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, de ha pl odamegyek valakihez, mivel lehet ilyen helyzetben beszélgetést, vagy egyáltalán bármit kezdeményezni? :O
2015. nov. 18. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármivel.

En múltkor azzal szedtem fel egy csajt h cigit akart tarhálni...

2015. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:O

És azt mégis hogy sikerült? (már ha nem titok ;) )

2015. dec. 14. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!