Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy komoly kapcsolatom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy komoly kapcsolatom ha 17 évesen még nem is kerültem közel/beszélgettem lányokkal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én csakis komoly kapcsolatot szeretnék, de még nem is láttam közelről lányt. (a tömegközlekedés nem számít:) Azért mert nem nagyon járok sehova.


Szerintem olyan jó dolog lehet ha olyan beállítottságú lány van melletted minden nap akivel lehet sok dolgot csinálni és természétessé válik az életem napjaiban.


Csak az a baj hogy még próbálkozni sem merek senkinél.


Pedig nagyon sok lányt látok aki tetszik.


Kicsik, velem egymagasak, szőkék, barnák, vörösek, stb. :)


2016. márc. 11. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, csak bátorság, bátorság és bátorság! :) Tudom nem könnyű...De én is tettem már első lépéseket egy ember felé, viszont nem lett semmi belőle . :/ Sok sikert ! :) 15/L
2016. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.

Én is 17 vagyok, és most nemrég kezdeményeztem először, mert most találtam olyan lányt, aki megfelel nekem.

2016. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!