Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 évesen hol tudok ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni lányokkal, viszont 16 évesen nem tudom hol tudnék ismerkedni és még soha nem volt senkim, szóval nincs sok tapasztalatom. Neten/neten kívül és azon belül hol? Köszi előre is 16/L/L

2016. márc. 12. 16:43
 1/10 anonim válasza:
100%
Nálam ;)
2016. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

Én szívesen ismerkedek veled :)

17/L/L

2016. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp ajánlom a prideot.
2016. márc. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én is szívesen ismerkednék, írhattok.:)

17/L

2016. márc. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Én 30 évesen szeretnék lányokkal :D

És nem baj ha nem leszbi! ;)

2016. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem is írhattok :) 18/L
2016. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Írhattok:) 17/L/Bp-ről

Amúgy neten: gyakorikerdesek.hu, tinder, meg vannak ilyen facebook csoportok is. Melegrandi, pinkvanilla, ösztro szervező oldal. Tudsz ilyen anime conon ismerkedni, ott bőven sok van, és ez évszakonként van, míg a pride csak évi egyszer. Amúgy szerintem is jó lenne, hogy lenne rendszeresen meglátogatható hely ahova kis korúak is mehetnének úgy mond ismerkedni. Ha kivársz két évet, akkor járj ösztrosokkra, wowra stb.. Amúgy ismerősök ismerősei. Ha össze ismerkedsz egy már elég jártas leszbikus/biszex csajjal, tuti ismer legalább 5 másikat, az is 5 újat és így tovább, és a végére már tényleg össze lehet kötni mindenkivel. Szóval hajrá. És írj nekem:3 oh, és még egy. Az utcán. Meglepődnél milyen sokan ismerkednél így, és tök jó. Csak elég tökösnek vagy részegnek kell lenni ehhez.

2016. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is irhatsz:) 16/L
2016. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hú, #7-es, nagyon jókat írsz. Az utcán való ismerkedéshez tényleg elég nagy bátorság kell. Én szoktam villamoson, metrón szemezni más nőkkel, és párszor volt olyan, hogy látszódott, hogy a másik érdeklődik, de sosem mertem direktben odamenni és kezdeményezni. Bár egyszer élünk, úgyhogy egyszer majd talán ezt is kipróbálom. :D


19/L/L

2016. márc. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz! :) 16/L
2016. ápr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!