Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16-18éves srácok, valaszolnato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18éves srácok, valaszolnatok az alabbi kerdeseimre?

Figyelt kérdés
Azt vettem eszre, hogy egyre kevesebb fiu akar "komolyabb" kapcsolatot. Mindenki csak a testi kapcsolatot szeretne. Miért? Miért nem akartok elkotelezodni? Miert csak a kulsore utaztok? Miert nem akarjatok jobban megismerni a lanyok szemelyiseget? Tudom, a mai lanyok miatt valtok/valtatok ilyenne, mert megjatszak es kelletik magukat... De normalis lanyok is vannak, persze azok senkinek sem kellenek.(ez alatt magamat is ertem) pl.en. Okos,intelligens,erdeklodo,muvelt,szep lany vagyok. Meglehet neha goromba, bekepzelt, antiszoc vagyok(szeretek egyedul lenni, gondolkodni az eletrol/jovomrol) de szerintem a tulajdonsagaim kiegyensulyozzak egymast. Meg sem kellek senkinek, ugy ertem, aki normalis kapcsolatra vagyna, es szoke:DD(viccelek csak, kedvelem a szoke hajuakat) koszonom ha elolvassatok, elnezest az ekezetert!

2016. márc. 12. 17:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Lemaradt: 16/L
2016. márc. 12. 17:48
 2/14 anonim ***** válasza:
Hat ez van nem olyan konnyu nekunk se mi se talalunk normalis lanyt vagy csak nehezen mondjuk 2 evvel idosebb vagyok mint amit irtal de ez regen is igy volt
2016. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nem minden fiu ilyen

18/f

2016. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A harmadik szem ***** válasza:

A szerelemből nem lehet jól kijönni. Nem láttál még boldog párt boldogan szakítani, és boldognak lenni utána. Ezt főleg a szerelem mivolta okozza, ebbe most nem megyek nagyon bele, a lényeg az, hogy csak a gyengék esnek szerelembe.

De persze kapcsolat nem csak szerelem lehet. A szerelem mindig elmúlik. De akkor miért maradnak együtt biz. párok sokáig? Ez rengeteg minden miatt elő szokott fordulni. Legyen az gyerek/házasság/vagy csak egyszerűen egy mélyebb kötődéstől való elszakadás félelme.

Sajnos ahhoz, hogy ember úgy tudjon együtt lenni valakivel, ahogy ő azt megtervezi, ahhoz egy tökéletes másolat kéne önmagáról, azaz alapvetően hibás a vágy, hogy tökéletes kapcsolatot akar az ember. De ettől függetlenül akar, ezt hívják szerelemnek. Aztán idővel, ahogy nyilvánvalóvá válik, hogy ez bizony nem az a tökéletes kapcsolat amit ő elképzelt, összeomlik benne minden, elveszti a hitét, stb...

Senki nem akar keresztülmenni ezeken többször is, így a lehető legkézenfekvőbb dolog, ha néhanapján kiengedik a fiúk a "szerelemre vágyást".

2016. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok szőke, de én komoly kapcsolatot akarok :D Főleg a haverok miatt fontos a külső, mert nehogy megszólják a barátnőmet,hogy hogy néz már ki... :D Nálunk van is ilyen az osztályban, de nem mondjuk meg, mert tudjuk milyen rossz érzés lenne :/ És hogy miért is olyan fontos a külső? XXI.századi tipikus dolog, hogy mindig csak a szépet,jót mutatjuk és nem durcis képeket rakunk ki instára :D Ettől függetlenül szerintem kb. ugyanannyi az olyan srác, mint az olyan lány mint te :)

És az a jó hír hogy van szőke is :P

17/F

2016. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak a szepet rakjak fel [link]

Nem reg egy 90 kg os csajjal ismerkedtem es lefujoltak pedig amugy szep volt es rendes ez van sajnos

2016. márc. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A harmadik szem ***** válasza:

Aki ilyen korokban komoly kapcsolatot akar, az nem tudja mit akar.

Nem leszólni akarom ezt a korosztályt, biztosan van olyan köztük, aki komolyan úgy érzi, hogy ő érettebb, és jól tudja magáról, hogy ezt szeretné. És ők is rosszul tudják.

Nem szabad konkretizálni a vágyunkat ilyen szinten. A vágyainkhoz kell a lehető legpasszolóbb valóságot elérni.

2016. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én pont hogy komoly kapcsolatot akarok. Régen voltak egy éjszakásaim, de nekem már nem csak a szex kell, vagyis nem egy olyan lánnyal akit nem is ismerek, nem szeretek. Egy a baj, akivel én szeretném annak most barátja van.
2016. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akárhogy vissza fogtam magam 10. alkalommal sem ment át a levelem a trágárság szűrőn. Ezért röviden válaszolva; mert egy p*csetlen patkánybanda.
2016. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert ezek a fiúk csak a külsőre mennek. Azt hiszik ha minél több csajt fektetnek meg "menők" lesznek. Nem tudják mit jelent igazán szeretni és kötődni valakihez. De vannak normális fiúk is akiknek a normális lányok kellenek (pl. én), de sajnos egyre több a r*b*nc és nehéz találni normálisat. 16F
2016. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!