Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Közvélemény kutatás! Fiúk!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvélemény kutatás! Fiúk! Válaszolnátok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

1., Megjelenés

- Számotokra fontos, hogy egy lány divatosan öltözködjön, vagy meg vagytok elégedve a középosztályú ruhákkal is (tiszta ruhát vegyetek alapul)?

- Mi tetszik jobban, ha egy lány fiús öltözködésű, vagy ha lányosabb ruhákat hord? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány fiús, és lányos ruhákat is szokott hordani?

- Piercing nálatok kizáró ok?

- Tetszik nektek, ha egy lány igényes, viszont nem tollászkodik naponta egy órát a tükör előtt?

- Nem szeretitek, ha egy lány túlságosan ki van festve? A szolid smink tetszik nektek? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány egyáltalán nem sminkel?


2., Testalkat - Melyik tetszik a legjobban?

- Nőies láb, vékony láb, van mit fogni rajta (nem elhízott) láb

- Széles csípő (90cm), foghagyma gerezd segg (75/80cm)

- Nagyon vékony derék (60cm), vékony derék (65cm), normális derék (70cm), van mit fogni rajta (nem elhízott) derék (75cm), elhízott derék (80cm)

- Teljesen lapos mellkas (AA kosár is lötyög rajta), kis mellek (A kosár), közepes mellek (B kosár), nagy mellek (D kosár), lufi mellek (F kosár)

- Keskeny hát (70cm), közepes hát (75cm), széles hát (80cm)

- Vékony karok, sportos karok, vastag karok

- Lábméret: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41


3., - Melyik tetszik a legjobban?

- Ovális arc, kerek arc, négyzet formájú arc (illetve ezek kombinációja)

- Szőke haj, sötétszőke/világosbarna haj, barna haj, sötétbarna/barnásfekete haj, fekete haj, vörös haj, vörösesszőke/szőkésvörös haj, barnásvörös/vörösesbarna haj

- Fiúsan rövid haj, vállig erő haj, váll és lapocka közé érő haj, lapockáig érő haj, lapockánál lejjebb érő haj

- Egyenes haj, hullámos haj, göndör haj

- Kék szem, késes-szürkés szem, barna szem, zöldes-barnás szem, vöröses-barnás szem, szürkés-zöldes szem, szürkés-barnás szem, szürke szem, barnás-feketés szem, fekete szem

- Fehér bőr, kreol bőr

- Magasság: 155cm, 160cm, 165cm, 170cm, 175cm


2016. febr. 2. 15:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nekem annyira mindegy hogy öltözködik az legyen rajta ami kényelmes neki egy kitetelem van ne ciganyosan de hat gondolom az amúgy sem játszik :D jobb szeretem ha a nő nőként viselkedik és nem fiukent de öltözködés nekem mindegy ami kényelmes neki :D piercing az jobbara kizaro ok... esetleg ha egy olyan pont van az orrába és neki jol all akkor az még elmegy se amúgy piercinges/tetkós csajjal sose kezdenek ki... az elarul egy -két dolgot az eszerol is... testalkat nekem nem ennyire bonyolult :D az összkép legyen az hogy karcsú legyen a nőszemély :D aztán hogy mekkora melle van nem szokott érdekelni :D labmeret annyira mindegy csak jobb ha kisebb az enyémnel :D 44 es labam van :D magasság nagyon mindegy 175 vagy alatta legyen nekem a hajra minden jo csak természetes legyen illetve ne legyen egyenes fekete haja az félelmetes :D a sminkre meg csak annyit minél kevesebb van rajta annál szimpatikusabb :)
2016. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Löszönöm a válaszodat! :D
2016. febr. 2. 15:14
 3/19 anonim ***** válasza:

Számomra mindegy, hogy ki mit visel, csak tudja hordani, álljon neki jól. Az, hogy most az a ruha, amit visel, egy 1000 ft-os kínai, vagy 25000 ft-os márkás darab, engem egyáltalán nem izgat. Ha lányosabb ruhákat hord, azt talán kicsit jobban szeretem, de mint előbb írtam, ha a fiús öltözködés is jól áll neki és abban szeret lenni, tőlem nyugodtan.


A piercingekért és egyéb ilyen fültágítókért, tetoválásokért személy szerint nem vagyok oda. Úgy szép egy lány, ahogy van, nem kellenek ilyen felesleges dolgok, mert csak rontanak az összképen.


Az igényességet igenis elvárom, de azt egyáltalán nem, hogy órákat töltsön a tükör előtt. Sőt, az kifejezetten zavarna. Szeretem, ha egy lány természetes, kicsi smink, az teljesen rendben van, de semmi több.


A test részes kérdésre így lehetetlen válaszolni, fogjon meg benne valami, az a lényeg. Ugye van az a mondás, a külső megfog, a belső megtart, ez így is van.


Külsőségi sorrend:


- Első, ami számomra a legfontosabb, az az arc. Ha az arca, haja, szemei, mosolya megfog, akkor kb. végem.


- Másodjára kisugárzás + hogy testalkatilag milyen. A vékony lányokat szeretem elsősorban és magasság korlát nálam nincsen, mivel 198 cm vagyok, nem nagyon van nálam magasabb leányzó.


- Harmadik már nincsen, mivel ha az első két szempont megfelelő, akkor onnantól számomra már csak a belső számít.

2016. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Remélem nem lesz hosszú, csak próbáltam átláthatóvá tenni. :)


1., Megjelenés

- Számotokra fontos, hogy egy lány divatosan öltözködjön, vagy meg vagytok elégedve a középosztályú ruhákkal is (tiszta ruhát vegyetek alapul)?


Jöhet a sima 'középosztály', nem érdekel a divat.


- Mi tetszik jobban, ha egy lány fiús öltözködésű, vagy ha lányosabb ruhákat hord? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány fiús, és lányos ruhákat is szokott hordani?


Biztos konzervatívnak számítok, de a lány maradjon a lányos ruháknál.


- Piercing nálatok kizáró ok?


Hol/ mekkora.. általában igen.


- Tetszik nektek, ha egy lány igényes, viszont nem tollászkodik naponta egy órát a tükör előtt?


Határozottan igen.


- Nem szeretitek, ha egy lány túlságosan ki van festve? A szolid smink tetszik nektek? Mi a véleményetek arról, hogy egy lány egyáltalán nem sminkel?


Ne legyen túl kifestve, szolid smink ok, de az egyáltalán nem sminkelés (vagy alkalmi) is rendben van.


2., Testalkat - Melyik tetszik a legjobban?

- Nőies láb, vékony láb, van mit fogni rajta (nem elhízott) láb


Inkább nőiesen vékony.


- Széles csípő (90cm), foghagyma gerezd segg (75/80cm)


Mindegy, csak illeszkedjen hozzá (az alakjához).


- Nagyon vékony derék (60cm), vékony derék (65cm), normális derék (70cm), van mit fogni rajta (nem elhízott) derék (75cm), elhízott derék (80cm)


Nálam a normális derék, meg alatta a nyerő. (Nem cm-ekben értem! nem fogom lemérni most magam, hogy ahhoz képest milyen kell legyen.)


- Teljesen lapos mellkas (AA kosár is lötyög rajta), kis mellek (A kosár), közepes mellek (B kosár), nagy mellek (D kosár), lufi mellek (F kosár)


B (esetleg C) kosárig ok.


- Keskeny hát (70cm), közepes hát (75cm), széles hát (80cm)


Ezt se fogom méregetni, csak ez is illeszkedjen a testéhez, bár így látatlanban azt mondom, hogy ne legyen túl nagy.


- Vékony karok, sportos karok, vastag karok


Vékony/sportos rendben, vastag szerintem nem előnyös.


- Lábméret: 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41


Mindegy.


3., - Melyik tetszik a legjobban?

- Ovális arc, kerek arc, négyzet formájú arc (illetve ezek kombinációja)


Ezzel megfogtál, fogalmam sincs. :D Nem szoktam nézegetni, de talán az ovális-kerek..


- Szőke haj, sötétszőke/világosbarna haj, barna haj, sötétbarna/barnásfekete haj, fekete haj, vörös haj, vörösesszőke/szőkésvörös haj, barnásvörös/vörösesbarna haj


Barna haj, barna szem. Szemből az egészen majdnem feketétől a csokibarnán át a világosbarnáig. Hajból a nagyon fekete és a nagyon világos barna közt lévők tetszenek.


- Fiúsan rövid haj, vállig erő haj, váll és lapocka közé érő haj, lapockáig érő haj, lapockánál lejjebb érő haj


Vállig minimum, alatta ameddig akarja. (Ebből nem engedek, ismerkedésnél biztos.)


- Egyenes haj, hullámos haj, göndör haj


Egyenes tetszik, de a többi is rendben van, nem annyira fontos.


- Kék szem, késes-szürkés szem, barna szem, zöldes-barnás szem, vöröses-barnás szem, szürkés-zöldes szem, szürkés-barnás szem, szürke szem, barnás-feketés szem, fekete szem


A hajnál már leírtam. :)


- Fehér bőr, kreol bőr


Fehér.


- Magasság: 155cm, 160cm, 165cm, 170cm, 175cm


Nálam ne legyen magasabb. A felsoroltak közül mind jó. :)

2016. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

1,Meg lehet kovezni, mert fontos hogy egy lány divatos legyen. Nekem a lányos oltozkodesu lányok tetszenek.A fiús lányok max havernak. A piercinges lányokat már 10 méterről elutasituom, szerintem mindenkiben van valami szép.. de ez más gusztustalan.Tetszik, ha igényes de azért a hosszabb hajhoz szerintem többet kell tollaszkodni így ezt nem tudom.. Nekem mindegy hogy hogyan van kifestve, igyis-úgyis visszataszítónak találom..

2, a láb legyen vékony, noies DE FELESLEG Nélkül

Kisebb segg

Vékony-normális derék

Kis mellek

Keskeny hát

Vékony karok

Labmeret 37-39

3,

Az arc az egyénfüggő így nem lehet megmondani.

Barna haj.

Derékig erő haj

Egyenes haj

Barna szem

Fehér és kreol bőr kombinációja

165 cm

2016. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

én belekötök

divatosan öltözködjön, vagy meg vagytok elégedve a középosztályú ruhákkal is

most ha nem divatos akkor már valami gagyi, más márkák is léteznek amik jobak a divatnál..

2016. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. kifestés nem zavar, piercing se, csak az ne a nyelvében legyen mert az ribis.

Normálisan öltözzön fel, iskolához iskolába valót, bulihoz buliba valót, ünnepségre odaillőt, városba, moziba, stb megfelelőt, + nekem bejön a harisnya-farmerszoknya kombó.


2. testalkat: legyen kellemesen telt, azaz combosabb csaj, főleg mikor keresztbe rakja és oldalról jó szögben izgató. Meg legyen cicije, dekoltázs. Mindez egy 166-168 cm-hez.


3. arc mindegy. hajszín mindegy, haj nem baj ha hosszú

hullámos haj jobban bejön

szemszín mindegy, bőrszín oké, ha nem eredendően roma :D

2016. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :D Linkelnétek nekem képeket arról a hőn áhított nőiesen vékony lábról? Mert szerintem egy láb vagy vékony, vagy nőies, de lehet, hogy másra gondolunk! :D
2016. febr. 2. 15:41
 9/19 anonim ***** válasza:

1; Igazából engem nem nagyon érdekel,hogy milyen ruhában van,ha jól áll rajta felőlem lehet kinais vagy bármilyen nagy márka ruhája.

Inkább öltözzön lányosan,de az nem igen zavar hogyha egy kicsit fiúsan öltözködik.

Piercing-et nem igazán kedvelem,kivéve ha köldökön van, mert ott tetszik.

Ha 1 órát tollászkodik,ha 10 percet nem érdekel a lényeg,hogy legyen igényes.

Az agyonsminkelt lányokat rühellem, inkább szolid smink vagy semmi.

2;Testalkat,a lényeg,hogy ne legyen duci,kövér. Átlagos vagy picit vékony legyen.

Mellek: 110F az jó lesz :D Na viccet félretéve, én szeretem a kis melleket, de inkább a közepes.

Kar:vékony

Lábméret:mindegy.

3;Arc forma: Ha tetszik nekem felőlem lehet 3 szög feje is tök mindegy.

haj:mindegy

Szemszín:Mostani kiszemeltemnek szép nagy barna szemei vannak így most azt mondom,de amúgy mindegy.

Bőrszin: inkább fehéres,világos a lényeg,hogy ne agyon szoláriumozott legyen.

Magasság:Mivel én 175Cm vagyok,így 155-170 között.

18F

2016. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :D Jöhetnek még! :D
2016. febr. 2. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!