Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk! Ti járnátok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti járnátok egy olyan lánnyal, aki se nem szép, se nem csinos és még a stílusa is béna?

Figyelt kérdés
És 100%-ban önbizalomhiányos...

2016. márc. 14. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fúú, de meghoztad hozzá a kedvem! :D

Egyébként a felsorolt dolgok közül egyik sem olyan, amin ne lehetne változtatni.

2016. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát... volt már hogy rám volt kattanva egy nem igazán csinos csaj, lepattintottam.. most meg 3 év után olyan bomba csaj lett belőle.. fél karomat adnám olyan nőért.:D De ha egyszer akkor nem tetszett akkor nem lehet mit tenni. Egyszerüen rossz lenne hozzáérni, rosz lenne a közérzetem emgjelenni vele valahol. Egyszerűen még így sem érte volna meg.
2016. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Itt az önbizalomhiánnyal van gond.

Azt hogy ki milyen csinos vagy szép ez egyénfüggő. -minden lány szép, és nem úgy kell érteni, hogy igyál meg pár felest előtte.Lehet velem van baj, de csúnya lányt nem láttam még.

Béna a stílusod? - azért mert nem jársz több tízezres ruhákba, attól még lehet valaki csinos. Egyedi akarj lenni, ne a média által gyártott tömegcikk.

Hidd el jobban fogod érezni magad.

És a fő, ilyenkor gyakran tanácsolom itt. Fogadd el magad és a világ is elfogad. Az emberek úgy látnak téged, ahogy te magad.

(és szerintem biztos aranyos és helyes lehetsz - sokszor a szép lányok rendelkeznek a legnagyobb önbizalomhiánnyal, aki meg átlagos, akkora arca van, hogy az anyja tepsiből adja a szájába a frissen sütött süteményt ;)


és igen járnék, mert sosem a külsőt néztem, hanem a szivét, és ez a legfontosabb, ne a külsőd miatt szeressenek.

2016. máj. 3. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én igen, ha nem igénytelen és azért nem elhízott. :)
2016. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!