Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lány barátomba és nem tudom hogy mondjam el neki. Már nagyon régóta tetszik, de mostanra beleszerettem.

Hogyan, és milyen körülmények között mondjam el neki, hogy szerelmes vagyok belé?


15 éves vagyok és ő egy évvel idősebb.



2015. júl. 28. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ne mondd el neki még, találkozgass vele, beszélj vele sokat, és ha azt érzed hogy ő is benne van akkor bevallhatod :)
2015. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát, szerintem hívd el valahová, vagy magatokhoz, vagy ha van kedvenc helyetek akkor oda. Mondd el neki, hogy nagyon örülsz neki hogy barátok vagytok, de egy ideje már kicsit többet érzel barátságnál. Meg hogy beleszerettél. És (szerintem) azt is mondd hogy, nem sürgeted, nyugodtan gondolja át a dolgok. Azt meg te tudod hogy neked elég lenne-e csak barátság is a vallomás után. 14/L
2015. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :)
2015. júl. 28. 21:45
 4/6 anonim válasza:
37%

2 évesen amit tudnia kell egy olyan csikónak, amivel már foglalkoznak, ergo nme háborítatlanul él ménesben:

- vezethető

- körmölhető, ha kell, patkolható

- legelőn, karámban odajön, nem te hajkurászod

- ha elküldöd magadtól, elmegy, nem rúg hátra (pl. kivezeted munka után legelőre)

- ápolható, jól eltűri, hogy mindenütt hozzáérsz. Nem rúg, nem harap.

- kiköthető

2015. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én ugyan azt javaslom mint a 2-es ;)

jobban nem tudnám neked leírni mit csinálj :D

ne félj csak mond el neki :)

sok sikert :D

2015. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hehe a 4es kicsit rossz helyre ment
2015. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!