Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire baj, hogy ilyen vagyok?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam,hogy nem iszok cigizni se cigizek drogozni főkėpp nem.A barátnőim meg jól kijönnek egymással mivel mindenkettő csinálja a felsoroltakat. Kivül állonak ėrzem magamat.Azt mondják majd bebaszok ėn is de tőlem távol áll ez.Ennyire baj lenne,hogy nem vágyom ezekre?14 ėvesekről van szó.Mindenkinek a bulizos lányok jönnek be?
2016. márc. 17. 17:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ėn pedig 17/L lennėk.😊
2016. márc. 17. 17:13
 2/8 anonim ***** válasza:
isten ments hogy a jövendőbelim bulizós legyen...persze az nem baj ha szereti az embereket és mondjuk neha neha eljar szorakozni de az alatt nem azt ertem hogy reszegre issza magat...józanul sokkal jobban lehet érezni magadat mint részegen :D ezt nem értik meg sokan :D 17/F
2016. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem baj. Jó hogy te legalább nem csinálod ezeket.
2016. márc. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Firedoom ***** válasza:
Ettol nem leszel kevesebb. Toluk meg eleg szemet dolog, hogy ezert baszogatnak.
2016. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak hol találom ilyen lányokra mint te vagy? Mármint, nekem, sokkal jobban bejönnek a lányok akiknek van egy kis tartása, és nem pedig minden hétvégén mást hány le. Semmi bajom azzal se aki iszik, de a cigi meg a drog... Amúgy sok sikert ezzel, nem kell aggódnod, úgyis sokan kinövik ezt, másrészt pedig járkálj el otthonról, nem feltétlen bulizni. 17/f
2016. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj én pont az ilyen lányokat szeretem inkább :D 14/f
2016. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább neked van eszed, ha nekik nem jutott.
2016. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1) a cigi és a pia is drogok, nem is gyengék.

2) 14 évesen cigi és pia? nyomd fel őket a rendőröknél, hátha észhesz térnek. ;)

3) Nem, az a baj, hogy ők azt hiszik, hogy az normális, hogy valaki jól bebasz, meg égő bránert szopogatnak naponta mitotmén hányszor.

2016. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!