Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen lánynak lesz valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen lánynak lesz valaha barátja?

Figyelt kérdés
Csendes otthonüllő persze néha kimozdul akkor se a bulikba megy.Szeret olvasni,állatokkal foglalkozni. Visszahuzodó,de ha valakit megszeret/kedvel akkor azzal nagyon jól elvan.Alapvetően kedves és aranyos azzal aki vele is az.(: Nem dohányzik nem iszik nem drogozik.
2016. márc. 18. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne? Ezek közül egyik sem rossz tulajdonság, sőt. Én is inkább visszahúzódó vagyok, szóval inkább előny ha a lány is csendesebb, és nem az a nagy bulizós fajta :)
2016. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is pontosan tudod hogy lehet, drága kérdező :)
2016. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A harmadik szem ***** válasza:
100%

Ha nem haragszol lerövidítem a bemutatást egy kicsit:

Az átlagosnál introvertáltabb.


Nem, nem hagytam ki semmit. Hogy lesz-e barátja, az teljesen független a fölsoroltaktól. Szélsőséges/egyedi dolgokat érdemes kiírni, mert azok alapján már el lehet kezdeni összerakni egy személyiséget.

A kérdésedre a válasz: Igen.

2016. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet persze, csak mivel otthonülő típus így kicsit nehezebb lesz az ismerkedés. Hány éves vagy?
2016. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
hasonló lányt keresek mint te :D ez a belső nekem egy ugymond ideál :D csak a leirtak alapján nem lehet válaszolni a kérdésre mert ahogy minden srác és én is külsőre szúrjuk ki először a lányt aztán ha belsőre is tetszik akkor maradunk mellette de ha külsőre nem fogsz meg akkor meg sem fogom ismerni a belsődet mert nem fogok kezdeményezni...de szerintem ez egy oda-vissza dolog 17/F
2016. márc. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jobban tennéd, ha nem adnál az itteni srácok véleményére. Ez a "én is ilyen barátnőt keresek" szöveg annyira szánalmas. Tudod, általában ezek a srácok olyanok, mint te és válogatás nélkül bárkivel összejönnének.


Gondolom neked nem egy olyan srác kell, aki csak azért van veled, mert más nem jött össze neki. Inkább olyan srác kéne neked, aki mellett ki tudnál teljesedni, aki azért szeretné téged, aki vagy. Ilyen srácot pedig találhatsz, csak többet kéne kimozdulnod otthonról ;) Hidd el, ha "csendes otthonülő" vagy, akkor nem fog bekopogtatni a szőke herceg az ajtódon.

2016. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan szerezz 50 új üzenetet kamaszodó fiúktól 1 nap alatt lvl gyik
2016. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen lesz, különben nekem se lenne.
2016. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Oh hat persze hogy lesz 😄 a mai lányok többsége unalmas😞...

Es Olyanok mint a klónok szoval ha ilyen vagy elobb utóbb (elobb) találsz valakit es az hosszu kapcsolat kesz nem pedig 1 hetes 😁

16F

2016. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
simán
2016. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!