Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy depresszios lanynak semmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy depresszios lanynak semmi eselye arra, hogy valaha talaljon valakit aki oszinten szereti?

Figyelt kérdés
Eleg regota depresszios vagyok ami azert furcsa,mert tul koran jelentkezett. Igazabol nagyon hamar nagyon nehez dolgokon mentem keresztul es itt kotottem ki. Es nem akarok belemenni egy olyan kapcsolatba ahol csak kihasznalnak csak hitegetnek, mert kicsi az onbizalmam aztan jol otthagynak *volt ilyen mar*. Es nem akarom sajat magam ezzel ostromolni. Viszont ugyanakkor szugsegem van valakire aki mellettem all mindig es kirangathat ebbol csak ugy erzem ez igy teljesen eselytelen hisz mindenki jol otthagy a vegen es mindig en jovok ki rosszul :( Van ra esely,hogy ez valaha megvaltozik es en is boldog leszek valakivel vagy ez orokke igy lesz? *Bocsanat az ekezetekert es,hogy kicsit hosszura sikeredett*.
2015. dec. 5. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem, miért ne lehetne esélye? :) Csak jól figyelj oda, kinek mennyire nyílsz meg, mert így sérülékenyebb leszel egy kapcsolatban is.


(Amúgy egy javítás: *szükségem)

2015. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) Remenykedek benne hogy majd egyszer.. Es elnezest a helyesirasi hibakert nem vagyok nyelvtanzseni sajnos :D
2015. dec. 5. 17:51
 3/12 anonim válasza:

2ève ugyanilyen cipőben jártam.

Mikor találkoztam Vele,minden megváltozott.

Azthidtem nekem se lesz már egy boldog pillanatom sem èn is depressziós voltam,anorexiás,vágdostam magam.

Mègis lett egy ember aki igazán szeret ès kihuzott ebből az egèszből.

Remènykedj ès higyj! Ne add fel soha!

2015. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon remelem.. :) Az a baj..Hogy nehany nagyon kozeli baratomtol... Megkaptam mar hogy k**va vagyok meg hogy minek hagyom hogy igy tonkretegyenek az emberek meg miert nem teszek semmit.. stb.. Es en nem vagy ri**nc. En tudom. Csak nekem allandoan ezt mondjak. Mert alitolag ugy nezek ki. Tokmindegy mit veszek fel hogy van a hajam hogy mit erzek hogy nem cigizek es nem alkoholozok vagy hogy meg szuz vagyok.. En az osszes fiu ismerosom szerint egy hulye k**va vagyok. Es ez minden remenyt osszetipor bennem.. Hogy ugyse fogok senkinek kelleni. :( AAA borzalmasan faj ez az egesz.
2015. dec. 5. 18:12
 5/12 anonim válasza:

Ha szeretnél,rám írhatsz :)

16/f

2015. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy fontos dolog: ha tényleg depressziós vagy, akkor először is fordulj orvoshoz, mert ez tényleg komoly probléma és az a legfontosabb, hogy egészséges legyél. És hidd el, a szüleid, a barátok melletted vannak. :)

Ezután jöhet a többi probléma. A leírás alapján nehéz bármit is mondani. De én azt hiszem mindenkinek van hozzá illő párja. És biztos, hogy Neked is lesz olyan, aki az esetleg akkor is tartó betegség ellenére is szeretni fog, nem csak kihasználni akar. Sok sikert! :)

2015. dec. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2015. dec. 5. 18:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyant ritkán taláni,aki melletted is marad
2015. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oh hat ez biztato.. :D
2015. dec. 5. 21:27
 10/12 anonim ***** válasza:
Hali :) Hogy érted hogy "túl korán jelentkezett" a depresszió? Hány éves vagy? Remélem tudok segíteni :)
2015. dec. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!