Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek h. Szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h. Szerelmes legyen belem a fiu aki tetszik?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg fejtsd ki bővebben milyen és akkor tudok segíteni😊
2016. márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nyomas a terembe guggolni hogy legyen segged
2016. márc. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
semmit nem tudsz tenni
2016. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki: Azt üzenik a gyakorizók, legyél belém azonnal szerelmes!
2016. márc. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
37%
Először is tetszened kellene neki, ez úgy látom egyelőre még nincs meg. Öltözködj kicsit kirívóbban, de ne úgy mint egy k... Nézz rá úgy csábosan, ennek mennie kellene magadtól is, ha netán nem csekkold le filmekből és gyakorold tükör előtt. Ha ez mind megvan és felfigyelt rád, beszéltek, találkozgattok utána bizony a szexnek is következnie kell, nyilván ha elég idős vagy már hozzá. Indításnak ajánlanék egy kézimunkát, később ha bevállalós vagy mehet egy szaxi is. Ha ezek megvannak tuti a szerelem!
2016. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Legyél modell szépségű, nagyon csinos,legyen erotikus kisugárzásod, legyél barát, szerető, vicces, csendes, jófej, nyugodt de kapható az őrültségekre, szexmániás de ne ribi...
2016. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az 5-ös válaszolóra.Nagyobb hülyeséget nem is mondhatott volna.Nem a szexből lesz szerelem,ezt jegyezd meg.

Nem tudsz azért mit tenni,hogy beléd szeressen,max annyit,hogy kezdj el közeledni felé,beszélgessetek sokat,öltözködj csinosan,és ha megtetszik neki a személyiséged,akkor lehet elkezd irántad érdeklődni.Viszont ne egy kamu személyiséget mutass neki,hanem tényleg viselkedj úgy,mint amilyen valójában vagy,és az a lényeg,hogy abba szeressen bele,aki vagy és ne egy hamis személyiségbe.Legyél vele közvetlen,kedves,és vicces.Ha szimpatikus vagy számára,úgyis megtetszel neki. :)

2016. márc. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyanazt írtam, mint te csak én a szexet is belevettem. Az már pedig kell az igazi szenvedélyes szerelemhez. Nem tudom ez az oldal tele van prűdekkel, úgy ódzkodnak a szextől, mintha ördögtől való lenne. Ez nem egy rossz dolog, a szerelem és egy kapcsolat része.
2016. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8:Egyáltalán nem ugyanazt írtuk.Míg szerinted a filmekből tanult csábos nézéssel lehet valakit meghódítani és az ujjunk köré csavarni,addig én szerintem pedig a pozitív személyiséggel és a sok közös beszélgetéssel lehet valakihez közelebb kerülni.Igen,tény,hogy része...de nem abból alakul ki a szerelem(legalábbis normális esetben nem).Nem gondolom,hogy azért prűd lennék,mert véleményem szerint úgy tetszhet meg a fiúnak,hogy elkezdnek megismerkedni egymással..nyilván nagy hülyeséget mondhatok. :D (A másik meg,hogy a szex sem egyből történik..főleg mivel gondolom,nem egy felnőtt tette fel a kérdést,mivel "
2016. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok,csak véletlenül lemaradt a vége,szóval:

Nem hinném,hogy felnőtt,mivel "Tini párkapcsolatok" kategóriában van feltéve a kérdés...nagyon jó példával állsz előtte,hogy ahelyett,hogy megismernék egymást,barátok lennének,majd elmennének randira...nem,dehogy...kezdje már egyből szexszel tizen akárhány évesen.Végül is,jogos nagyon... :(

2016. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!