Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lesz ebből valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymous0123 kérdése:

Szerintetek lesz ebből valami egyáltalán?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam egy házibuliba ahol 2 haverommal elmentem és a többieknek bemutattak.

Az egyik fiú nagyon megtetszett de nem valami beszédes volt.

Kicsit ittunk és smároltam a fiúhaverommal de már nem először..

Elmentek a lányok én pedig ott maradtam és követtem azt a fiút aki megtetszett és elutasitott mert másba szerelmes..Aztán odajött és smároltunk meg picit több történt a kelleténél és azt mondta hogy nagyon megkivánt stb.

De mondta hogy nem akar kapcsolatot mert mást szeret.

Meg hogy nem akar bántani.

Az egyik barátnőm szerint hajtsak rá de szerintem felesleges mert úgysem kellek neki meg akkor be is voltunk rúgva.

Szerintetek hagyjam vagy ?



2016. jan. 29. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... sztem kérdezd meg előbb, h mire emlékszik arról az estéről. És majd aztán hozd fel a témát
2016. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mondja, másba szerelmes, aztán mégis rád mászik, azt mondja megkíván, aztán megint mást szeret... és ez a "Nem akarlak bántani" szöveg ritkán ér jó véget. Nekem ennyi alapján nem túl szimpatikus a srác.

Ne hajts rá! Találsz majd ezerszer jobbat is.

2016. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szégyen, ahogy viselkedsz.... Ennyi már értesz, smárolgatni össze-vissza, idióta pitsa....
2016. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!