Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most melyik használható...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyik használható társkereső oldal?

Figyelt kérdés

Amelyik ingyenes, de lehet fizetős is csak jó legyen.

Badoon voltam fent de elég kevés levelet kapok.

Az origon meg kevesen vannak fent a környékemen.


2016. márc. 20. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
attol fugg hany eves kortol szeretned van ami korhatar nelkuli van ami 17 van ami 18+ os
2016. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
inkább 18+ de badoon is sok a fiatal 15-16-17 éves akik mind öregbítik magukat, amúgy meg ott 18 évesnél fiatalabbat nem lehet megadni.
2016. márc. 20. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat azert nem nagyon talalni badoon olyan fiatalt tinderen talaltam 2 18 alattit kb 500 csajbol tobb meleg pasi van ott mint 18 alatti csaj
2016. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt meg telefonon lehet csak, máshogy nem lehet? mert nincs netem a telefonomon :D
2016. márc. 20. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyakorikerdesek.hu Jó helyen jársz.
2016. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!