Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalon lehet 18 év alatti lányokat találni?

Figyelt kérdés

Próbáltam már párat, a Tinder, Badoo, meg Twoo, ott csak 18 éves és annál idősebbek vannak..a randivonal jó lenne, de ott meg fizetni kell az üzenetért, az meg szerintem így nem ér semmit..

Esetleg valami ötlet ahol találhatok nekem való lányt (16-17 éves)?


18/F



2015. szept. 24. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Szia, valami tarskereso.lap.hu-n szerintem mászkálj, mert én ott asszem, láttam olyat is nem rég.
2015. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha van, akkor az illegálisan működik. Nemzetközi jog, magyar jog tiltja, google feketelistára teszi.
2015. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Nem értem miért a virtuális világon keresztül akarsz ismerkedni?
2015. szept. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
van a badoon twoon eleg sok fiatal is. csak mas kort adnak meg;) figyeld a kepeket!
2015. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

2015 van, ma már lehetséges..az "alap" hogy élőben szólítsak le lányokat, az nem megy..amíg össze nem szedem magam, addig marad az internet..

2015. szept. 25. 08:51
 6/9 anonim válasza:
100%
love.hu-n vannak.
2015. szept. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Vagy nèzegess itt körül egy kicsit :) 17/L
2015. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Szia! Az ilyen idős lanyok nem igazán használnak társkereső oldalakat, mivel ott a pasik nagyja idős, meg hat a legtöbben csak "azt" akarjak. Szoval jobban teszed ha osszeszeded magad picit:) en szorítok :D 16/L
2015. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Oké, nem ez volt a kérdés, de szerintem is inkább személyesen próbálkozz. Én személy szerint utálom a társkeresőket, meg úgy szerintem a normális lányok 90%-a nem használja őket.:D 16/l
2015. nov. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!