Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Én igazán próbálkozom, de a srácok vagy utálnak és lenéznek vagy szánnak (ami a legrosszabb) vagy észre sem vesznek. Min kéne változtatnom? 17/L

Figyelt kérdés

Általában csendes-rendes szorgalmas vagyok, ha megfelelő emberekkel vagyok körülvéve az "őrült" jelző sem áll tőlem távol. Sokak szerint bunkó vagyok pedig mindig csak azt mondom amit gondolok, minden rossz szándék nélkül (ráadásul a társadalmi elvárásoknak megfelelően próbálom cenzúrázni a mondandómat). Kevés barátom van de ők mindig mellettem állnak, sokan viccesnek tartanak.

Külsőm: nem vagyok vékony, sőt egyesek dagadtnak tartanak (lehet hogy jogosan). Az öltözködésemre odafigyelek, nem megyek el otthonról szakadt, koszos vagy büdös ruhában, kócosan stb. Nem vagyok egy szépségkirálynő, de ocsmánynak sem tartanám magam.

Az emberek általában jól érzik magukat a társaságomban, mégis a srácokkal valahogy nem boldogulok. Mi lehet az oka?


2016. márc. 21. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy rossz helyen keresel, vagy csak szimplán nem jössz be nekik. 17F
2016. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
tudod azert mert kövér vagy tegyél ellene a srácok sem kigyurva születtek ahogy a jo csajok sem tesznek érte és megéri nekik mert népszerűek itt az ideje hogy te is tegyél valamit
2016. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szóval azt mondod minden a külső és míg nem vagyok nem is tudom mi a norma? mondjuk 50 kg addig esélyem sincs párkapcsolatra mert kövér vagyok? lehet hogy neked van igazad elvégre én csak kérdeztem, de mond csak, mindenki ilyen sekélyes?
2016. márc. 21. 23:45
 4/5 anonim válasza:
Kérdező ne torodj vele:D komolyan mindenki a külsőre megy... Ez nem igaz attól mert mondjuk kövér vagy ugyanúgy lehet párkapcsolatod és ha valaki azért piszkal mert kövér vagy akkor azokon az embereken nincs is mit gondolkodni😂😂 szanalmasok. Ne toorodj velük és hja beszolnak valami durvabbat akkor szólj vissza. Ha még folytatják és nő azt illető en pl simán m!egtepnem 😂😂
2016. márc. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó tanács:) köszönöm, majd ha az illető félig kopasz, meglátjuk ki a szebb :DD
2016. márc. 23. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!