Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mitől jó csaj egy csaj?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mitől jó csaj egy csaj? Kulső és belső tulajdonságokra is gondolok. Mi z min változtatnom kéne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem vagyok magas,160 centi,54 kiló. Barna hátközépig érő,természetes göndör hajam van,kék szemem. Adok magamra,de nem vagyok feltűnő. Jól tanulk,sok fiú barátom van. Figyelmes,kigyenesúlyozott,koromhoz képest érett vagyok,és bármilyen témához hozzá tudok szólni. Mégis a fiúk inkább csak barátként kezelnek. Jó,nyilván voltak akik nem,de meg van z oka hogy ők miért nem jöhettek szóba. Kérlek segítsetek! 17\lány

2015. okt. 28. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Jó feszes kerek segge van és szereti az anál szexet.
2015. okt. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy elmondod a testalkatod nagyi jó, azt nem tudom hogy nézel ki mert nem látlak élőben, viszont hidd el nagyon sok múlik a kisugárzásodon, tudatosítsd magadban hogy jó csaj vagy és ha látják hogy te igenis tudod magadrol hogy jo csaj vagy a kornyezeted is hasonlóképpen fog gondolkodni példa: Az osztályunkban van egy lány, első ránézésre nem valami szép és nem túl jó tulajdonságai vannak de mégis olyan kisugárzása van, hogy minden fiú úgy gondolja hogy eszméletlenül jó nő
2015. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2. Vagyok elnezest a kisebb nagyobb helyesírási hibákért a szovegkitolto a hibas :)
2015. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Kisugárzás sokat számít :)
2015. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen számít a külső, és a testalkatod ahogy leírtad pont jó. Ami nagyon fontos, és az előző hozzászóló is említette, az a kisugárzás. Én is tudok példát. Van egy barátnőm, nagyon szép lány, stílusosan öltözik, utánafordulnak az utcán. Ennek ellenére nincsen barátja, és nem is volt komolyabb az utóbbi években. Miért? Mert egyszerűen nem tud jeleket adni. Hiába okos, szép, intelligens, ha nem mutat soha jeleket arra, hogy 'szabad a pálya'. Elég önbizalomhiányos is, ami sosem jó dolog.


Van egy másik barátnőm. Nem annyira szép, átlagos, semmiben nem tűnik ki, legalábbis külsőre. Viszont elég sokat képzel magáról. Ez ugyan alapvetően nem feltétlenül pozitív dolog, de hatással van a környezetére, mindenkivel 'elhiteti', hogy ő egy nehezen kapható bomba nő.


Öltözz jól, legyél vicces, ne félj jeleket adni ha valaki tetszik (1-1 kisebb érintés például mindig bejön), és legyen önbizalmad!


18/F

2015. okt. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! :) ( de az első kommentelőhöz hasonlóak kíméljenek...) hát állítólag szép vagyok,vagyis rengetegen dícsérnek,csak valahogy nehéz elhinnem. Porcelán színű,tiszta bőröm van,és sportolok is. A kisugárzásomon nagyon nehéz változtatnom..
2015. okt. 28. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló már nem szűz a többi meg igen
2015. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi
2015. okt. 28. 22:05
 9/12 anonim ***** válasza:
ahogy az elöbb is írták soakt számít akisugárzás.. mondjuk nekem látatlanban tetszik idális kis törpe vagy:DD az én 180cm-emhez :D 17f
2015. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :'D
2015. okt. 28. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!